Chicagští nováčci porazili Detroit 4:3

Ve svém druhém utkání na Turnaji nováčků už byli Blackhawks úspěšní, když v souboji s Detroitem zvítězili 4:3. Chicago mělo v první třetině převahu a po gólu Michaela Cramarossy se dostalo do vedení, ve druhé části ale o svůj náskok přišlo. Ve třetí třetině Hawks opět zabrali, na 3:3 srovnal sraženou přihrávkou Carl Dahlström a o výhře rozhodl v závěru zápasu pěknou střelou Alex DeBrincat (který tentokrát nastoupil ve formaci s Kämpfem a Louisem a diváky překvapil i bitkou s Dylanem Sadowym). Pro oba hráče to byla už druhá trefa na turnaji, proti Red Wings se střelecky prosadil také obránce Darren Raddysh. Brankář Matt Tomkins přispěl k výhře 23 zákroky. „První třetině byla skvělá, hráli jsme rychle a důsledně. Ve druhé se to úplně otočilo, pozdě jsme přistupovalo k soupeři a byli celkově pomalí. Ale to se dá pochopit, na druhé straně jsou také kvalitní hokejisté,“ hodnotil kouč Jeremy Colliton.