Henri Jokiharju a Artur Kayumov znovu střelecky úspěšní

Henri Jokiharju byl vyhlášen nejlepším hráčem Finska při výhře nad Dánskem 4:1. Nejprve si připsal asistenci u gólu Räsänena a favorit vedl po 7. minutách už o dvě branky. V závěru druhé třetiny se pak Jokiharju vydal do útoku a ze skrumáže na dánském brankovišti uzavřel svou druhou trefou na turnaji skóre střetnutí, ve kterém Finsko přestřílelo svého soupeře 62:7(!). Celkem strávil na ledě 23:54, byl nejvytíženějším hokejistou svého celku a do statistik zapsal 6 střeleckých pokusů a +2. Ve druhém utkání za sebou se trefil také Artum Kayumov, když pěkným gólem rozhodl v polovině třetí části o výhře Ruska nad Švýcarskem. Švýcaři sice dvakrát srovnali, na Kayumovu trefu už ale odpověď nenašli a prohráli 2:5. Kayumov odehrál 17:55 a připsal si tři střely a +1. Andrei Altybarmakyan zaznamenal během 13:04 jeden střelecký pokus a -2. Švédsko porazilo Českou republiku 3:1, ani Jakub Galvas (18:20, -1), ani Tim Söderlund (14:21) v utkání nebodovali.