Phillip Danault

Chicago začalo Turnaj nadějí prohrou 4:2 s Torontem

Blackhawks na úvod nováčkovského turnaje v Londonu prohráli s pořádajícím týmem z Toronta 4:2. Chicago dvakrát vyrovnalo, na trefu Joshe Leiva ze 45. minuty už ale odpověd nenašlo. Obě branky Hawks vstřelil po akcích Phillipa Danaulta Ryan Van Stralen, který je s mužstvem na zkoušku. Doplněno: Sestava a sestřih zápasu z LeafsTV.

Blackhawks prohrávali od 16. minuty po dorážce Ryana Ruperta. Ve 26. minutě Danault s Chaddem Baumanem zabojovali v rohu, Danault zavezl puk na branku a Van Stralen z dorážky srovnal. Krátce po polovině utkání se z mezikruží trefil obránce Matt Finn, právě přes něj se ale o pár minut později pěkně uvolnil Danault a po jeho parádní křížné přihrávce zblízka Van Stralen znovu srovnal. Ve třetí části inkasoval Mac Carruth nejprve znovu z dorážky, když ho překonal Leivo a 6 minut před koncem se pěknou střelou z levého prosadil kapitán Leafs David Broll.