Hlavní Furlatt, McCauley
Čároví Cameron, Murphy
Patrick Kane slaví vítězný gól v 72. minutě

Blackhawks srovnali, o výhře rozhodl Patrick Kane

Když Patrick Kane zvýšil po krásné přihrávce Johnnyho Oduyi ve 37. minutě na 2:0, domácí diváci propukli v nadšení. Jenže o dvě minuty později šel právě Kane na trestnou lavici, Tarasenko početní výhodu rychle využil a jen pár vteřin před přestávkou vyrovnal šťastnou střelou Lapierre. Blues převzali kontrolu nad zápasem a v 53. vystřelil hostím náskok opět ve skvělé formě hrající Vladimir Tarasenko. Blackhawks se ale nevzdali a když v 57. minutě Bryan Bickell perfektně tečoval ránu Michala Rozsívala, bylo znovu srovnáno. V prodloužení měl dvě pěkné šance Smith, na druhé straně nepříjemně stříleli Berglund a Oshie. Zápas nakonec v 72. minutě rozhodl při přečíslení Kane, když si podržel kotouč a prostřelil Millera na bližší tyčku.

Kouč Joel Quenneville začal zápas se stejnou sestavou jako v minulém duelu, poté, co Blues vyrovnali na 2:2 ale své útoky přeskupil. Marián Hossa se posunul do prvního útoku k Toewsovi, zatímco jeho místo vedle Sharpa zaujal Patrick Kane. Na centru ve druhém útoku nahradil Michala Handzuše Ben Smith.

Bryan Bickell se raduje z vyrovnání na 3:3

„V každém utkání se cítím o trochu lépe,“ pověděl Patrick Kane, který do playoff naskočil po 12zápasové absenci a hraje s ortézou na koleni. „Ať už jde o načasování nebo o to zvyknout si na jinou hru v playoff, pořád se chci zlepšovat a těchto zápasů k tomu využít. Snažím se dávat na svůj instinkt a myslet na to, že na ledě něco vytvořím, místo toho, abych čekal až si mě puk najde sám. Rád bych v tom pokračoval i nadále.“