Hlavní
Čároví
Brad Richards

Blackhawks začali přípravu vítězně

Chicago odehrálo v noci na středu první přípravné utkání na novou sezonu a proti Detroitu uspělo 2:1 v prodloužení. Trenéři poslali na led silnou sestavu, domácí fanoušci mohli poprvé v zápasovém tempu vidět druhou formaci ve složení Saad-Richards-Kane a představili se také další nové tváře: Cumiskey, Bass, Rasmussen nebo brankář Darling. Red Wings nabídli na začátku duelu Chicagu tři přesilovky, po první třetině ale byli ve vedení zásluhou Glendeningovy teče po střele DeKeysera. Hawks srovnali ve 38. minutě, když Brad Richards poslal do brejku Patricka Kanea a ten pěkným blafákem překonal Gustavssona. Ve třetí třetině střílel z výborné pozice Duncan Keith, střídající Mrázek ale neinkasoval. O svém vítězství tak Chicago rozhodlo až v prodloužení. Jonathan Toews vyhrál vhazování a následně pak přesně tečoval střelu Keitha od modré čáry.