Hlavní Hebert, Kimmerly
Čároví Driscoll, Miller
Corey Crawford

Rangers zvítězili po nájezdech 3:2

V posledním přípravném utkání prohrálo Chicago v New Yorku 3:2 po nájezdech. Blackhawks postavili vcelku nezkušenou obranu a také domácí využili poslední příležitosti k tomu, aby prověřili některé mladé hráče. Rangers měli v duelu více ze hry a povedl se jim hlavně začátek, když v první třetině přestříleli Hawks 10:2. Do vedení poslal domácí šikovnou tečí St. Louis, Chicago ale dvěma rychlými góly na konci druhé části otočilo skóre. Nejprve prostřelil Lundqvist v přesilovce Kane a stejný hráč pak rozezněl tyčku předtím než vyzval ke skórování Shawa. V 56. minutě srovnal po výtečné přihrávce Millera Malone a protože ani prodloužení o vítězi nerozhodlo, dospělo utkání do nájezdů. Nejprve se hezky trefili Zuccarello a Teräväinen, zápas pak nakonec získal pro domácí v 9. sérii Malone. Blackhawks mají nyní poslední tři dny na to, aby se dostali pod platový strop.