Hlavní Pochmara, Sutherland
Čároví Cherrey, Gibbs
Corey Crawford zasahuje proti střele Joea Pavelskiho

Blackhawks zvládli zápas proti San José

Chicago po třech domácích porážkách, během kterých vstřelil jen dvě branky, zabralo a porazilo San José 5:2. Hawks měli výtečný začátek, když po trefách obránců Van Riemsdyka (první gól v kariéře), Seabrooka a Hjalmarssona (první gól v sezoně) vedli v 15. minutě už 3:0, jenže zápas ještě získal svou zápletku. Brzy totiž snížil tečí Braunovy střely Pavelski a stejný hráč nedlouho po přestávce proměnil přesilovku. Hosté pak byli aktivnější, Crawford si zachytal a potvrdil své kvality hlavně při brejku nováčka Goodrowa. I ve třetí části měl domácí gólman napilno, další branku už ale neinkasoval. V 56. minutě Chicago uklidnil Bickell, když se natlačil do střelecké pozice a z otočky propálil Niemiho na bližší tyčku. Do prázdné branky pak uzavřel skóre Toews a na výsledku nic nezměnila ani závěrečná přesilovka 5 na 3. Alespoň jedním bodem se na výhře podílelo hned 13 hráčů Blackhawks. Doplněno: Van Riemsdyk si na svou první branku nakonec bude muset počkat, v oficiálním zápisu byl jeho gól připsán Versteegovi, který puk lehce tečoval.