Hlavní O’Halloran, O’Rourke
Čároví Racicot, Shewchyk
Patrick Sharp a Patrick Kane po brance na 4:3

Blackhawks přehráli Minnesotu v prvním letošním utkání 5:3

Patrick Kane, Jonathan Toews a Brent Seabrook přispěli každý k výhře nad Wild gólem a dvěma asistencemi. Blackhawks neměli dobrý začátek do zápasu, udělali několik chyb v obraně a hosty tak v prvním letošním vzájemném měření sil poslal do vedení Vanek. Po přestávce Chicago přidalo, ale Bäckström se 8 minut strachovat nemusel a domácí šance kryl snadno. Jenže ve 29. minutě jej dělovkou propálil Seabrook a Hawks pak přidali další dvě branky, nejprve Hossa a pak Toews, který získal kotouč pro Smitha, jehož ještě Bäckström vychytal, ale na dorážku kapitána Hawks už neměl nárok. Ve třetí části se Wild dostali zpátky do hry a v 51. minutě vyrovnali. Niederreiter po faulu Hossy krásně proměnil trestné střílení, od modré pak Raantu prostřelil Scandella. Na prodloužení však nedošlo, pár minut před koncem šťastným odrazem od brusle Brodina rozhodl v přesilovce Kane.

Nino Niederreiter při proměněném trestném střílení

Duncan Keith vynechal utkání kvůli nemoci, v sestavě jej nahradil David Rundblad. Blackhawks před zápasem povolali z farmy v Rockfordu zpět útočníka Joakima Nordströma. Ted za IceHogs stihl jediné střetnutí a hattrickem řídil výhru 5:2 v Lake Erie.