Hlavní Martell, Pollock
Čároví Knorr, Lazarowich
Andrew Shaw a Patrick Sharp před brankou Wild

Blackhawks vcelku snadno přehráli Wild 4:1

Blackhawks se vrátili do United Center a proti Wild sehráli v neděli třetí zápas ve čtyřech dnech. Právě ve čtvrtek se oba týmy střetly poprvé, v Minnesotě Hawks uspěli 4:2. I tentokrát se z výhry radovalo Chicago a ke dvěma bodů došlo po poměrně jednoduché cestě, když v sedmé minutě po dvou pěkný brankách vedlo už 2:0. Nejprve Toews připravil gól Hossovi a pak pohlednou akci Kanea zakončil zblízka Bickell. V první třetině zůstala řada dalších šancí nevyužita, ve druhé pak domácí navýšili svůj náskok. Richards měl po sražené střele Kanea snadnou pozici a čtvrtý gól vstřelil Oduya jen krátce poté, kdy zahákoval v brejku Zuckera. Ten v nájezdu neuspěl a na druhé straně se pak šťastně trefil z přečíslení právě švédský obránce Hawks. Výborně chytajícího Crawforda překonal až v 56. minutě Cooke, když měl při dorážce celou branku jen pro sebe a uzavřel tak na konečných 4:1 pro Chicago.