Hlavní Devorski, Martell
Čároví Grandt, MacPherson
Jonathan Toews

Blackhawks přehráli Carolinu 5:2

Za Chicago poprvé nastoupily nové posily Antoine Vermette a Kimmo Timonen, na zápas ale ani jeden jmenovaný neměl zásadní vliv. Do sestavy se po dvou utkáních na tribuně vrátil obránce Rozsíval a hned přihrál na dvě branky a nasbíral +3. V 9. minutě parádně přihrál Toewsovi, který se trefil Wardovi na lapačku a vstřelil svůj 20. gól v sezoně. Chvíli po přestávce pak Toewse poslal v oslabení do šance Keith a domácí kapitán se opět nemýlil. Blackhawks přečkali oslabení 5 proti 3 a postupně navýšili svůj náskok na 4:0 (také Saad dal svou 20. branku). Ve třetí třetině sice hosté dvakrát rozebrali obranu Hawks a překonali velmi dobře chytajícího Crawforda, střídajícího Khudobina ale na propálil Hossa a Chicago se tak nemuselo o výsledek zápasu proti jednomu ze slabších týmů soutěže strachovat.

Antoine Vermette

Vermette nastupoval v útoku se Sharpem a Saadem a celkem odehrál 12:55. Do statistik se nezapsal a vyhrál jen 5 ze 17 vhazování. Timonen chodil na led nejčastěji ve dvojici se Seabrookem a celkem odehrál 17:29. Ve třetí části byl u všech tří branek, utkání tak dokončil s bilancí -1. Dvě střely zblokoval a připsal si jeden hit.

„Jsem na bruslích dva a půl týdne, to zatím není moc,“ pověděl po utkání Timonen. „Když si vezmu, že ostatní hráči už hrají čtyři nebo pět měsíců… rád jsem se zase vrátil do hry, ale čeká mě ještě spousta práce.“

„Líbilo se mi, jak jsme zvládli začátek a jak jsme pak hráli prvních 40 minut,“ hodnotil utkání trenér Joel Quenneville. „Ve třetí třetině jsme se trochu nechali strhnout do útoku a oni mají několik šikovných hráčů. Celkově to ale bylo dobré.“