Hlavní McCauley, Peel
Čároví Amell, McElman
Marcus Krüger

Blackhawks porazili Vancouver a mají jistotu playoff

Chicago odehrálo další podařený zápas a na několik předchozích nepříliš přesvědčivých výkonů tak mužstvo dává v tomto týdnu zapomenout. Kouč Quenneville se mohl opět spolehnout na vynikajícího brankáře Crawfoda a dvěma góly jej jistě potěšil čtvrtý útok. Na trefu Teräväinena sice hosté odpověděli ještě do přestávky, když hodně špatnou rozehrávku Rozsívala potrestal pěkným gólem Dorsett. Po bezbrankové prostřední třetině dokázali Blackhawks dvěma góly vždy potvrdit skvělý Crawfordův zákrok a vybojovali tak výhru 3:1. Chicagský gólman nejprve pokryl střelu Webera při nebezpečném přečíslení a na druhé straně pak Toews pohotově dorazil tečovanou střelu Oduyi, která se odrazila od břevna. Chvíli poté mohl srovnat Bonino, jenže Crawford byl opět proti a o chvíli později zvýšil domácí náskok Krüger. Závěrečná snaha Canucks už vyzněla do ztracena a Hawks tak dosáhli na hranici 100 bodů a posedmé v řadě si zahrají v playoff.