Hlavní Lewis
Čároví Cichy, Stensland
IceHogs se radují po vstřelené brance

IceHogs vyhráli popáté v řadě

Rockford má za sebou velice úspěšnou první čtvrtinu sezony, když po výhře 6:1 nad Iowou zaznamenal už svou patnáctou výhru z 20 utkání a jako první celek soutěže se přehoupl přes hranici 30 bodů. Proti Chops to ale nebylo vůbec jednoduché utkání, rozhodčí měli spoustu práce divoký duel uhlídat. Hned po první přestávce se porvali Bass a Gabriel a o pár minut později Veilleux u mantinelu nepříjemně trefil Johnse. Ve 33. minutě střílel právě Johns a Teräväinen svou tečí otevřel skóre zápasu. Ještě před koncem třetiny po pěkné akci zvýšil Rasmussen. Ve 46. minutě, už za stavu 3:0 pro IceHogs, sestřelil Gogol Broadhursta a v následné bitce zranil Miskovice, který nastoupil do zápasu jako sedmý obránce netradičně v útoku. Problémy s disciplinárkou ale nebude mít jen Gogol (celkem 35 trestných minut), ale také Bass (naskočil na led ze střídačky) a Hartman (urážka rozhodčích). Další osobní tresty dostali Schnell a lavička Rockfordu po konci utkání. Hogs nakonec zvítězili po dvou trefách Pokky a přesné střele Regina z ostrého úhlu 6:1.