Hlavní Lee, Watson
Čároví Cherrey, Hebert
Brandon Saad střílí gól na 3:2

Chicago doma uspělo 4:2 a v sérii znovu vede

Blackhawks v prvním letošním utkání playoff na domácím ledě zvítězili 4:2 a v sérii s Nashvillem mají opět náskok. Chicago šlo dvakrát do vedení, ale hosté pokaždé odpověděli hned v následujícím střídání. Po trefě Desjardinse, který nastoupil místo Teräväinena, skóroval z ideální pozice Ribeiro a na přesnou střelu Toewse v úvodu druhé třetiny reagoval ranou od modré Ekholm. Ještě v prostřední části si ale Hawks vypracovali dvougólový náskok a ve třetí dvacetiminutovce už si výhru v relativním klidu pohlídali. Vítěznou branku vstřelil ve 24. z protiútoku Saad, když Rinneho prostřelil na vyrážečku, kam domácí mířili po celý zápas. Ve 33. minutě pak povedené střídání zakončil střelou mezi betony hostujícího brankáře Seabrook. Kromě Desjardinse odehrál své první utkání playoff za Chicago také Vermette, který nahradil Nordströma. Do domácí branky se postavil Darling a pochytal 35 střel střel Nashvillu. Predators nastoupili bez zraněného kapitána Webera, poprvé v sérii se představil Bartley.