Hlavní Lee, Sutherland, Watson
Čároví Kovachik, Pancich
Teuvo Teräväinen se raduje ze svého gólu na 4:3

Chicago ztratilo tříbrankový náskok, první zápas ale vyhrálo

Blackhawks začali sérii s Wild parádně, už ve 2. minutě přešel Saad přes Sutera a otevřel skóre. Crawford pak měl sice trochu více práce než Dubnyk, jenže domácí měli v útočném pásmu dost prostoru, který dokázali využít pro navýšení svého vedení. Ve 14. minutě trefil z první Kane a o chvíli později se prosadil zblízka Krüger. Hned po přestávce trefil Oduya břevno, na druhé straně po chvíli skóroval Zucker a Minnesota pak převzala otěže zápasu. Přesilovku využil Parisé a když ve 30. minutě zblízka našel mezeru u tyčky Granlund, bylo vyrovnáno. Blackhawks si vybrali oddechový čas, Wild ale tři rychlé branky nakoply a hosté měli dál více ze hry. Minutu před přestávkou Dubnyk minul nepříliš nebezpečně vypadají střelu Teräväinena a Chicago mělo znovu náskok. Ve třetí části měla obě mužstva dost příležitostí, žádný gól už ale nepadl. Hawks přežili dvě oslabení a v závěru ještě Pominville minul po šťastném odrazu od mantinelu odkrytou branku, z první výhry se tak raduje Chicago.

Corey Crawford představil svou novou masku a přestože u třetí branky nemůže mít čisté svědomí, se svým výkonem může být jinak vcelku spokojený. Svůj tým podržel několika důležitými zásahy zejména v první a třetí třetině. Lehce zraněného Krise Versteega nahradil v sestavě finský mladík Teuvo Teräväinen a i když ze všech hráčů Blackhawks odehrál nejméně (10:36), na konci druhé části vstřelil rozhodující gól a byl později vyhlášen první hvězdou zápasu.

Bryan Bickell zaznamenal 11 hitů, Johnny Oduya zblokoval tři střely. Bradu Richardsovi se sice nedařilo na buly (získal 2 z 10), jinak ale odehrál povedené utkání v útoku i do obrany. Na vhazování byli naopak velmi úspěšní Antoine Vermette (11 ze 14) a Andrew Shaw (4 ze 4).