Hlavní Hanson, Ragusin
Čároví Hancock, Scarpace
Stephen Johns střílí postupový gól (© Todd Reicher)

Stephen Johns rozhodl krátké prodloužení a Rockford jde dál

Obránce Stephen Johns rozhodl už po 23 vteřinách krásným gólem prodloužení třetího utkání prvního kola playoff AHL a Rockford tak po výhře 3:0 na zápasy postupuje. První branku vstřelil už ve 4. minutě z dorážky Danault a domácí pak měli další šance, jenže druhou trefu nepřidali a krátce před přestávkou srovnal přesnou ranou Shore. Ve druhé části měli víc ze hry hostující Stars a opět chvíli před koncem skórovali, když po šťastném odrazu Leighton nedosáhl na dorážku Glennieho. IceHogs měli několik skvělých příležitostí v přesilovce při trestu Dickinsona, Rynnäs ale odolal a už při hře pět na pět chytil gólovou ránu Danaulta. Ten se ale prosadil hned po následujícím vhazování a nadvakrát z krkolomné pozice vyrovnal na 2:2. Texas pak mohl znovu odskočit do vedení, jenže Leighton chytal výborně. A protože svou možnost nevyužil na druhé straně Mashinter, dospěl zápas do prodloužení. V něm zazářil Johns, protáhl se na pravé straně přes obránce a kolem branky zasunul puk do sítě. Rockford tak vyřadil obhájce Calder Cupu v nejkratší možné době, když v prvním letošním domácím utkání v playoff (před téměř 4 tisícovkami diváků) zvítězil 3:2.