Hlavní Luxmore, Romasko
Čároví Dineen, Scarpace
Cody Bass na vhazování

Rockford prohrál čtvrtý zápas a je krok od vyřazení

IceHogs se vrátili domů se ztrátou 2:0 na zápasy a i když ve středu na vlastním ledě uspěli 4:1, o den později se jim nepodařilo výhru zopakovat. Už ve 13 vteřině prodloužení rozhodl Bertuzzi. Rockford tak prohrává s Grand Rapids už 3:1, hrozbu vyřazení bude poprvé odvracet v neděli a to stále před svými fanoušky v BMO Harris Bank Center. Ve třetím utkání série Griffins využili jen jednu z osmi přesilovek, v té pětiminutové na začátku zápasu po trestu Basse navíc sami inkasovali. V 29. minutě vstřelil už svou 12. branku (!) v 8 utkání playoff Pulkkinen, jenže ve třetí třetině domácí uklidnil Johns a do prázdné pak uzavřel skóre Abbott. Ve čtvrtek šli do vedení Griffins po šikovné teči Bertuzziho. Danault pak sice v polovině zápasu srovnal, v prodloužení ale Leighton jen vyrazil Mieleho střelu před sebe a Bertuzzi vystřelil tři mečboly Grand Rapids.