Hlavní Dwyer, Martell
Čároví Heyer, Racicot
Momentka z druhého gólu Predators

Predators vrátili Chicagu porážku, zvítězili 5:1

Nashville přivítal Blackhawks na domácím ledě a odveta za středeční porážku 4:1 se mu povedla dokonale. Chicago prospalo první třetinu, domácí hned od úvodního střídání zařadili vyšší rychlost a přestože Darling předvedl několik výtečných zákroků, do přestávky získali Predators tříbrankový náskok. Jedinou chicagskou branku vstřelil ve třetí třetině Patrick Kane a jeho bodová série tak stále drží, nyní na 24 zápasech. Po střele Keitha zatlačil na Rinneho Krüger, rozhodčí usoudili, že jinak velmi jistě chytající brankář domácích neměl puk pod kontrolou a Kaneovi se podařilo dorazit kotouč do sítě. V závěru přidali Predators další dvě branky, chybu Hawks ztrestal svým druhým gólem v utkání kanonýr Neal a do prázdné se pak přes celé hřiště trefil Eric Nystrom, útočník, který byl jediným střelcem Nashvillu v předchozím vzájemném střetnutí.