Hlavní Kozari, O’Halloran
Čároví Cvik, Sericolo
Brandon Mashinter vstřelil svou první branku v NHL

Crawford podruhé s nulou, Mashinter vstřelil svůj 1. gól

Blackhawks dokázali oplatit Canucks porážku z posledního vzájemného utkání, kdy se oba celky střetly 22. listopadu ve Vancouveru a domácí tehdy zvítězili 6:3. Corey Crawford tentokrát pochytal všech 30 střel, podruhé v řadě udržel čisté konto a stále tak potvrzuje svou skvělou letošní výkonnost. Ve 12. minutě otevřel skóre v přesilovce Duncan Keith a asistenci si u jeho trefy připsal i Patrick Kane, který bodoval v 26. utkání v řadě a překonal tím několik let starý výkon Sidneyho Crosbyho. Ve třetí třetině proměnila třetí formace svou dobrou formu hned ve tři gólové zásahy. Střelu Bickella nejprve na brankové čáře dorážel Rasmussen, Shaw se pak trefil při hře Canucks bez brankáře a 10 vteřin před koncem se ještě radoval ze svého prvního gólu v NHL Brandon Mashinter. Doplněno: Marián Hossa odehrál svůj 1200. zápas v NHL, Niklas Hjalmarsson nastoupil do 500. utkání a bývalý hráč Blackhawks Radim Vrbata oslavil 900. zápas v soutěži.