Hlavní O’Rourke, Skilliter
Čároví Cormier, Murray
Vítězný gól Nikity Kucherova

Vítězná série je u konce, Blackhawks prohráli v Tampě 2:1

Třinácté vítězství v řadě Blackhawks nepřidali, na ledě svého loňského finálového soupeře prohráli těsným rozdílem 2:1. Herně měli ale domácí Lightning výraznou převahu, Chicago přestříleli 33:18 a nebýt opět výborného Crawforda, který zlikvidoval třeba velké šance Browna s Palátem, tak by bylo o vítězi rozhodnuto dříve. Blackhawks sice vedli po gólu z 1. minuty, kdy pěknou kombinaci s Kanem zakončil svou 17. brankou v sezoně Anisimov, následně už se ale Lightning nedokázali vyrovnat v rychlosti a nasazení. V 8. minutě srovnal Strålman šikovnou tečí Hedmanovy střely a vítěznou branku dal na konci druhé části v přesilovce Kucherov. „Zbytečně jsme kombinovali na středu, místo abychom stříleli a tlačili se do branky. Oni nás dobře napadali a chodili rychle do protiútoku,“ komentoval porážku Anisimov. Chicago nastoupilo bez Richarda Pánika, který zaspal ranní rozbruslení, na jeho místě ve čtvrtém útoku se představil obránce Rob Scuderi.