Hlavní Hebert, Skilliter
Čároví Cormier, Murray
Quinton Howden zvýšil na 3:0 jen 3 vteřiny před přestávkou

Chicago neuspělo na Floridě, Panthers vyhráli 4:0

Blackhawks zopakovali včerejší bezzubý výkon a z Floridy odjíždějí po dvou porážkách bez bodu. Proti Panthers se navíc nemohli úplně spolehnout na náhradního brankáře Scotta Darlinga, který si sice v prvních minutách a poté později za rozhodnutého stavu připsal několik těžkých zákroků, jenže v úvodní třetině inkasoval dvakrát laciný gól na bližší tyčku. Domácí měli výtečný nástup do utkání, kdy Chicago zatlačili do obrany a po trefách Smitha, Campbella a Howdena vedli o první přestávce už 3:0. Luongo potřeboval na čisté konto 27 zákroků, ačkoliv si Hawks téměř nevytvořili dobrou střeleckou pozici. „Nezačali jsme dobře, dostali jsme dvě branky a najednou to bylo 4:0. Chyběla nám energie a bojovnost. Jim se začátek povedli a pak byli celou dobu lepším týmem,“ zhodnotil porážku kouč Joel Quenneville. Doplněno: Jiří Sekáč odehrál při svém debutu 11:19 a připsal si dvě střely a -1.