32 O Rozsíval (Zdravý)
Hlavní Furlatt, Nicholson
Čároví Driscoll, Kovachik

Blackhawks uspěli v Detroitu 5:2

Chicago se ve středu večer představilo v Detroitu a po výhře 5:2 získalo oba body. Skóre otevřel povedenou ranou už ve 3. minutě Seabrook a když ve druhé části Hawks proměnili přesilovku 5 na 3 i následnou početní výhodu proti čtyřem, bylo v podstatě rozhodnuto. Ve třetí třetině dal domácím naději Brad Richards, dvěma slepenými zásahy v 55. minutě však hosté opět svému soupeři utekli. Poprvé po svém návratu se trefil Andrew Ladd, když nadvakrát dorazil Keithovu střelu. Dvakrát Petra Mrázka překonal po Kaneových přihrávkách produktivní nováček Artemi Panarin a Kane sám si stejně jako Seabrook připsal tři body za gól a dvě asistence. Poprvé za Blackhawks nastoupil Christian Ehrhoff, v utkání odehrál 17:13 a zaznamenal -1, jeden hit a čtyři střelecké pokusy. „Ve druhé třetině se nám začalo dařit, ale bohužel jsem se nechal hloupě vyloučit a najednou jdeme do tří a dostaneme dva rychlé góly. Je těžké dohánět tříbrankovou ztrátu, ale bojovali jsme až do konce,“ prohlásil Henrik Zetterberg. „Přesilovka 5 na 3 byla klíčová, v ní jsme získali navrch,“ potvrdil brankář Corey Crawford.