Hlavní Furlatt, Kozari
Čároví Berg, Lazarowich
Jonathan Quick

Kings vyloupili United Center 5:0

Blackhawks po návratu na domácí kluziště opět neuspěli a po jednoznačné porážce 5:0 čekají na výhru už tři utkání v řadě. V první třetině sice mělo Chicago příležitostí dost, jenže dvakrát se puk odrazil od tyčky a Fleischmann v dobré pozici minul. Do přestávky tak odcházeli s dvoubrankovým náskokem hostující Kings, když se ve 4. minutě krátce po povedené chicagské přesilovce trefili Versteeg s Lucicem. Pro dvojnásobného vítěze Stanley Cupu s Blackhawks to byla první trefa v novém týmu po přestupu z Caroliny. Ve druhé části hledali domácí marně cestu k brance LA nebo naráželi na pozorného Quicka a když Lecavalier dorazil puk do odkryté branky, bylo rozhodnuto. Quick pochytal celkem 32 střel a posunul se 41. čistým kontem v NHL na 1. místo mezi všemi americkými brankáři (před Brimseka s Vanbiesbrouckem).

„V sezoně to tak někdy přijde, že vyhrajete 12 zápasů v řadě a pak se vám zase nějakou dobu nedaří, jako teď,“ prohlásil Patrick Kane. „Před začátkem playoff se musíme srovnat, tak abychom podávali vyrovnané výkony. Několik utkání jsme prohráli vysokým rozdílem, to se nám nesmí stávat.“