Hlavní Kozari, Rooney, St. Laurent
Čároví Amell, Nowak
Alexander Steen při čtvrté brance zápasu

Blackhawks opět doma nestačili a jsou krok od vyřazení

Chicago sice svého soupeře ve čtvrtém utkání přestřílelo 42:20, znovu však o gól prohrálo a do St. Louis odjíždí k dalšímu zápasu už s nožem na krku. Blues se znovu mohli opřít o výborně chytajícího Elliotta a střelce Tarasenka, který svou druhou trefou v duelu srovnal v přesilovce na konci druhé části na 2:2. Krátce po přestávce využil další početní výhodu Schwartz a brzy na to zvýšil náskok hostí Steen, když šikovně vystihl rozehrávku Van Riemsdyka a následně prostřelil Crawforda počtvrté. Na všech brankách Hawks se podílel Andrew Shaw, první dal lehkou tečí Hossovy střely sám a následně si připsal asistenci u přesilovkového gólu Keitha i pět minut před koncem, kdy stejný hráč po šťastném odrazu přeloboval Elliotta a získal tím domácím naději na zvrat. Jenže tu pohřbil svým vyloučením právě Shaw a Blues se tak domů vrací s pohodlným náskokem 3:1 na zápasy.

Oproti minulému střetnutí provedla obě mužstva změny v sestavě: v té chicagské chyběli Weise se Svedbergem, místo kterých se vrátili do hry Desjardins a Gustafsson. V dresu Blues se představil poprvé v sérii Robert Bortuzzo, kterému uvolnil místo Carl Gunnarsson.

Patrick Kane odehrál v utkání 23:17 a Elliott mu zlikvidoval dvě dobré příležitosti. Jonathan Toews pobyl na ledě o dvě minuty méně. Shaw s Hossou vystřelili každý pětkrát, Kane, Teräväinen a Anisimov, jehož pokus z úvodu zápasu skončil na brankové čáře, zaznamenali po čtyřech pokusech. Tomáš Fleischmann odehrál od 25. minuty jen jedno střídání (9 vteřin).

Alex Pietrangelo odehrál 28:29 a zblokoval pět ran, Jay Bouwmeester pobyl ve hře 27:58. Vladimir Tarasenko střílel pětkrát a Troy Brouwer zaznamenal 7 hitů.