Hlavní Meier, Rank
Čároví Alphonso, Pancich
Hráči Blackhawks slaví vítěznou trefu

Artemi Panarin vystřelil výhru v St. Louis

Artemi Panarin zazářil v utkání Chicaga se St. Louis, když se na výhře 2:1 podílel vstřelenou brankou v prodloužení a asistencí u první trefy. Navíc se stihl porvat s Upshallem krátce poté, kdy v přesilovce zblízka trefil břevno, a mohl se tak radovat z hattricku Gordieho Howa. Hawks šli do vedení na začátku druhé třetiny, kdy Forslingovu střelu z lehké pozice dorazil Hossa, a Crawford pak několika fantastickými zákroky držel domácí na uzdě. Chicago mělo několik dobrých příležitostí zvýšit svůj náskok v početní výhodě, jenže Blues se ubránili a po zastíněné ráně Pietrangela srovnali. Právě domácí kapitán byl ale v závěru vyloučený a těsně po jeho návratu na led rozhodl zápas v prodloužení přesnou střelou Panarin. „Cítím se dobře, jsem trpělivý a agresivní, když je to potřeba. Teď je to fajn období, ale vždy může být lépe,“ vyjádřil se Crawford, který v posledních šesti zápasech inkasoval pouze šest gólů a v St. Louis vytáhl třeba neskutečný zákrok betonem proti Tarasenkovi.