Hlavní Morton, Skilliter
Čároví Miller, Shewchyk
Momentka před brankou Hawks

Blackhawks se vrací z výjezdu se 7 body

Ze 7 utkání během tradičního listopadového výjezdu (letos naposledy) si Chicago přivezlo 7 bodů, když v jeho závěru prohrálo v Los Angeles po prodloužení 2:1. Hawks vystřelili na branku domácího Budaje poprvé až ve 12. minutě, hned se ale ujali vedení. Střílenou přihrávku Keitha šikovně tečoval Patrick Kane, další gól však slovenský gólman neinkasoval. Kings se radovali už brzy po začátku střetnutí, jenže dorážka Toffoliho neplatila, protože Pearson postrčil Hjalmarssona do brankáře Darlinga a ten tak nemohl zasáhnout. Druhá trefa LA, tentokrát už v souladu s pravidly, přišla krátce po přestávce. Domácí vyhráli buly v útočné třetině, rozebrali chicagskou obranu a akci zakončil pěknou ranou Alec Martinez. Ve druhé části měly oba celky dost šancí, v té největší pro Blackhawks chytil Budaj střelu Rasmussena v přečíslení 2 na 1. Rozuzlení nakonec přineslo až prodloužení, do kterého šli Kings s výhodou pokračující přesilovky. Těsně po jejím vypršení překonal Darlinga přesnou střelou do horního rohu Jeff Carter a získal LA druhý bod.