Hlavní Joannette, Skilliter
Čároví Daisy, MacPherson
Michal Rozsíval v předzápasovém rozhovoru s Jakubem Voráčkem

Hawks ve Philadelphii neuspěli a přišli o Crawforda

Artemi Panarin sice ve 4. minutě otevřel skóre, jinou branku už ale Blackhawks ve Philadelphii nepřidali a prohráli se svým soupeřem 3:1. Chicagu se nevydařila druhá třetina, během které otočil slepenými góly mladý obránce Ivan Provorov a z přečíslení tři na dva se pěknou ranou prosadil Schenn. Flyers další šance nevyužili, na druhé straně chytil Steve Mason slibnou střelu Panarina a několikrát se do dobré pozice tlačili Pánik s Krügerem. Právě po jedné jejich akci zasahoval Provorov na brankové čáře a i když se zdálo, že by Blackhawks mohli snížit, video jejich gól nepotvrdilo. V závěru zápasu už si hosté nic nevytvořili, větší ztrátou je však absence brankářské jedničky Coreyho Crawforda. Ten se ve Philadelphii podrobil operaci slepého střeva a svému celku bude nějakou dobu scházet. Darlingovi kryl na střídačce záda Eric Semborski, narychlo angažovaný gólman se zkušenostmi z univerzitní soutěže. Do sestavy se naopak vrátil po delší době uzdravený Trevor Van Riemsdyk.