Hlavní
Čároví
Scott Darling

Výtečný Darling a úspěšná odveta proti Rangers

Scott Darling pokračuje ve vynikajících výkonech, když v New Yorku pochytal 33 střel a měl tak lví podíl na výhře nad Rangers 2:1. Také Antti Raanta se v odvetě vytáhl, tentokrát měl však pod utkání větší radost jeho chicagský kolega. Skóre zápasu otevřel ve 26. minutě Trevor Van Riemsdyk, když přesnou střelou zakončil akci, na jejímž začátku stál šťastný odraz puku od čárového rozhodčího. Jenže domácí brzy srovnali, u tyčky pohotově dorazil puk ze vzduchu Jesper Fast. O rozdílový gól se postaral Artem Anisimov, který se krátce před přestávkou odpoutal od Holdena a proměnil spolupráci Campbella s Panarinem. Ve třetí části mohl zvýšit Hartman, ale svou ránu namířil jen do břevna. Rangers měli řadu dobrých příležitostí, Darling si ale poněkolikáté v duelu poradil jak s pokusy Zuccarella tak Veseyho a Hawks už těsný náskok udrželi. Doplněno: Do sestavy se vrátili uzdravení Toews se Seabrookem.