Hlavní Pollock, Skilliter
Čároví Cormier, Nowak
Lee Stempniak při brance na 2:1

První gól Michala Kempného na výhru nestačil

Téměř polovinu sezony čekal český obránce Michal Kempný na svou první zámořskou trefu a dočkal se až v noci na Silvestra v Carolině. Kempný nastoupil po delší době už o den dříve v Nashvillu, důvěru trenéru si vysloužil i pro následující duel s Hurricanes a odvděčil se dvěma body za gól a asistenci. Na jeho ránu ze 7. minuty ale odpověděli domácí pohotově a po dorážkách Lindholma se Stempniakem brzy otočili skóre. Ve třetí třetině zvýšil po chybě Kanea McClement a Blackhawks už stačili jen snížit, když Toewsovu střelu šťastně tečoval Vinny Hinostroza. Ten měl jinak v utkání několik dobrých příležitostí, pokaždé ale narazil na připraveného brankáře Warda. Domácí gólman uspěl také ve velké šanci Hartmana i při závěrečné snaze Hawks o vyrovnání a Hurricanes tak po výhře 3:2 prodloužili svou bodovou domácí šňůru na 11 zápasů.