Hlavní Luxmore, Watson
Čároví Cameron, Wheler
Tanner Kerro a Richard Pánik se radují z gólu na 3:2

Blackhawks porazili Detroit po prodloužení 4:3

Chicago přivítalo v noci na středu dávného rivala z Detroitu a po výhře 4:3 v prodloužení oslavilo čtvrté vítězství v řadě na domácím ledě. Hawks se dostali do vedení dvěma zásahy v 11. minutě, kdy nejprve využil přesilovku střelou od modré Campbell a následně Pánik zakončil Hartmanův brejk. Třetí formace s Pánikem, Hartmanem a Kerem odehrála opět podařené utkání a byl to právě posledně jmenovaný, který se nejrychleji zorientoval v nepřehledné situaci na konci druhé části a zařídil Chicagu znovu náskok. Prostřední dvacetiminutovka totiž jinak patřila Red Wings, z ideální pozice přesně mířili Athanasiou s Tatarem a na Kerův první gól v sezoně odpověděl ještě před přestávkou Glendening, když využil zmatku u levé tyčky Hawks. Ve třetí třetině měly oba celky dost šancí, v té největší však Nielsen špatnou Crawfordovu rozehrávku nepotrestal. V prodloužení rozhodl v přesilovce při trestu Abdelkadera přesnou ranou Duncan Keith.