Hlavní Hebert, St. Laurent
Čároví Knorr, Sericolo
Jonathan Toews slaví svou 8. branku v sezoně.

Jonathan Toews nasbíral čtyři body v utkání plném rekordů

Blackhawks přivítali na domácím ledě Vancouver a po výhře 4:2 se potřetí v řadě radovali z plného bodového zisku. V první třetině nejprve napálil Campbellovu přihrávku Pánik a o pár minut později vymetl růžek Millerovy branky Kane. Do první přestávky šlo Chicago s dvougólovým náskokem, o který přišlo během 46. minuty. Smutným hrdinou těchto okamžiků byl obránce Kempný, nejprve jeho vyloučení potrestal od modré Stecher a následně přes českého zadáka na brankovišti lehce přešel Horvat a nadvakrát překonal Crawforda. O vítězi utkání nakonec rozhodl v 59. minutě dorážkou nepřesné střely Pánika kapitán Jonathan Toews, který si připsal celkem čtyři body za gól a tři asistence. Do prázdné završil skóre Marián Hossa, pro kterého to byl 400. bod v dresu Blackhawks. Z 500. bodu v NHL se radoval Brian Campbell a 200. výhru v NHL zaznamenal brankář Corey Crawford. Před ním se to v Chicagu povedlo jen třem legendám: Glennu Hallovi, Tonymu Espositovi a Eddiemu Belfourovi. Doplněno: Před utkáním Hawks ocenili bývalého vynikajícího útočníka Jeremyho Roenicka.