Hlavní Dwyer, St. Pierre
Čároví Driscoll, Murray
Tomáš Jurčo sleduje vítěznou ránu Briana Campbella

Chicago porazilo Nashville 5:3 a zvítězilo posedmé v řadě

Ve druhém víkendovém utkání se Blackhawks představili v Nashvillu a po výhře 5:3 protáhli svou vítěznou sérii na sedm utkání. Začátek se lépe vydařil domácímu celku a při vyloučení Rozsívala visel úvodní gól na vlásku, skóre se však měnilo až při chicagské přesilovce po střele Kanea. V polovině zápasu zakončil povedené střídání svou první trefou v sezoně rváč Jordin Tootoo, Predators ale brzy snížili a rychlou odpověď našli i na další přesilovkový zásah Toewse. Ve 44. minutě pak srovnal svou druhou brankou v utkání z ostrého úhlu střelec Arvidsson a začínalo se od nuly. Pokud by playoff odstartovalo už včera, Chicago by se s Nashvillem střelo v 1. kole a sobotní duel tomu napovídal. Nerozhodný stav nakonec zlomil až minutu před koncem Brian Campbell, když si najel na přihrávku Toewse a z ideální pozice prostřelil Sarose na vyrážečku. „Věděli jsme, že nás teď čeká pět dní pauza a byli jsme asi i trochu unavení ze včerejšího zápasu, ale urvali jsme to. Chtěli jsme to dohrát s dobrým výsledkem,“ pověděl Campbell. Doplněno: Brent Seabrook si připsal 400. bod v kariéře, když po jeho střele zvyšoval Tootoo na 2:0.