Hlavní Peel, Pollock
Čároví Nowak, Shewchyk
Richard Pánik trefuje tyčku za stavu 1:2

Chicago zachránilo bod ze zápasu s Vancouverem

Blackhawks přestříleli v úterý svého soupeře 44:15 (slovenská trojice Jurčo, Pánik, Hossa navíc třikrát rozezněla tyčku) a přestože prohráli v prodloužení 4:5, mohou být rádi, že proti slabému Vancouveru získali alespoň bod. Canucks neprožívají zrovna úspěšné období, v United Center však trestali chyby domácích a na začátku závěrečné třetiny šli už do tříbrankového trháku, když bývalý hráč Hawks Skille připravil snadnou pozici pro Suttera. Chicago ale zatlačilo svého soupeře a nakonec jej málem zlomilo, podobně jako o dva dny dříve v souboji s Coloradem. Hossa nejprve krásnou ranou proměnil druhou z řady z přesilovek a následně se z 20. trefy v sezoně radoval Richard Pánik. Blackhawks už pár minut před koncem slavili vyrovnání, jenže Haydenově přesné střele předcházel těsný Pánikův ofsajd. O vyrovnání se tak postaral až při hře bez gólmana Ryan Hartman, když mu pěkně přihrál po šťastném odrazu z nahození Kane. Domácí dostali opět výhodu přesilové hry, druhý bod však nepřidali, po trestu pro Toewse naopak ukončil zápas v prodloužení Daniel Sedin. „Těší nás, že jsme vyhráli, navíc proti silnému soupeři. V minulých zápasech jsme hráli dobře, ale nic z toho. Dneska jsme možná bod ukradli, ale to bereme,“ prohlásil trenér Canucks Willie Desjardins.