Hlavní Hebert, Watson
Čároví Driscoll, Mills
Artem Anisimov střílí vítězný gól v přesilovce

Corey Crawford udržel čisté konto proti Philadelphii

Po několikadenní přestávce přivítali Blackhawks doma v United Center Philadelphii a sérii tří porážek v řadě ukončili výhrou 3:0. V první polovině utkání byla k vidění řada dobrých příležitostí, skóre se však měnilo až ve 29. minutě, kdy v přesilovce dorazil Fransonovu ránu Anisimov (trefil se ve třetím utkání po sobě). Jen o 20 vteřin později využil kapitán Toews chyby obránce Hagga a z brejku překonal Elliotta podruhé. Corey Crawford přispěl k výhře 35 úspěšnými zákroky a čisté konto neměl rozhodně bez práce. Ještě za vyrovnaného stavu mu puk několikrát poskakoval na brankové čáře a s koncem přesilovky na začátku druhé třetiny zlikvidoval nebezpečnou střelu Sanheima. Ve třetí části si poradil se šancí Voráčka, v přesilovce zneškodnil nebezpečnou Simmondse z bezprostřední blízkosti a dvougólové vedení udržel také ve velké šanci Girouxe. Téměř přesně po roční odmlce tak vychytal nulu, svou 22. v kariéře. „To je sice hezké, ale důležitá jsou vítězství. Hráli jsme v posledních zápasech celkem dobře, jenže jsme nevyhrávali. Teď se to povedlo, to fajn a snad nás to zase nakopne,“ pověděl Crawford. „Přesilovky i oslabení byly lepší než dříve, ale stále je na čem pracovat,“ doplnil trenér Quenneville.