Hlavní Dwyer, Luxmore
Čároví Berg, Murray
Brayden Point rozhoduje v prodloužení o výhře Lightning

Blackhawks ztratili zápas v Tampě Bay a mají jen bod

Chicago si v první třetině vypracovalo dvoubrankový náskok, nakonec ale z Tampy Bay odjelo jen s bodem za porážku v prodloužení. Zápas proti Lightning sliboval zábavnou podívanou a to se naplnilo zejména v úvodní dvacetiminutovce, kdy se hrálo dlouho bez přerušení a šance střídala šanci. Hawks se ujali vedení ve 4. minutě po přesné střele Kanea a následně se ubránili v dvojnásobném oslabení. Ještě do přestávky Kane zvýšil, když z ostrého úhlu proměnil pěknou přihrávku Fransona a Chicago se ve své přesilovce proti třem naopak prosadilo. Jenže na začátku druhé i třetí třetiny skórovali domácí. Nejprve pěknou kombinaci při brejku v oslabení zakončil Palát a hned po druhé přestávce byl v předbrankovém prostoru nejpohotovější Kunitz. Oba brankáři předvedli několik výtečných zákroků, Vasilevskiy zlikvidoval třeba šanci Pánika nebo brejk Kanea v prodloužení, zatímco Crawford se vyznamenal proti Stamkosovi a v prodloužení sám proti Pointovi. Nakonec se ale radoval mladý útočník domácích, když u tyčky usměrnil přihrávku Stamkose a v přesilovce rozhodl o výhře Lightning 3:2. „Povedla se nám první třetina, kdy hráli jsme ve výborném tempu. Měli jsme příležitosti vrátit se zpátky do vedení, ale nabídli jsme jim hodně přesilovek, ve kterých jsou nebezpeční,“ zhodnotil trenér Quenneville.