Hlavní Hanson, Meier
Čároví Murchinson, Nansen
Thomas Vanek před brankou Blackhawks

Kämpf debutoval, Blackhawks ale prohráli ve Vancouveru 2:5

David Kämpf nastoupil ke svému prvnímu utkání v NHL, z výhry se však ve Vancouveru neradoval. Na ledě strávil celkem 13:45 a připsal si do statistik jednu střelu, jeden hit a -1. O výhru domácích se zasloužila formace Boeser, Gagner, Vanek, která nastřílela všech pět branek a dohromady zaznamenala 12 bodů. Skóre otevřel v 8. minutě krátce po skončení přesilovky tečí Goldobinovy střely Gagner, o pár minut později ale v početní výhodě srovnal Schmaltz. Pak už se prosazovali jen Canucks, Vanek uklidil do branky dvě zpětné přihrávky kolem tyčky, spoustu prostoru dostal na středu Gagner a pátou trefu přidal Boeser po pěkném Vankově průniku. Gólů mohlo být víc, ještě za bezbrankového stavu vytáhl Forsberg fantastický zákrok holí proti Vankovi a ve druhé části mu ve velké šanci Boesera pomohla tyčka. Brankovou konstrukci rozezvučel také Hayden a v posledních vteřinách zmírnil porážku hezkým gólem Hartman. „Ve druhé třetině jsme nevyužili několik přesilovek a to nás srazilo,“ stěžoval si kouč Quenneville. „Po tom [Forsbergově] zákroku hokejkou jsem si řikal: dobře, to bude teda dlouhý zápas. Ale nevzdávali jsme se, radili se na střídačce a vytvořili si další šance,“ prozradil Thomas Vanek, s pěti body hlavní hvězda utkání.