Hlavní Furlatt, O’Halloran
Čároví Cameron, Gibbs
Tommy Wingels a Brandon Saad před brankou Flames

Blackhawks získali v Calgary jen bod

V důležitém utkání v Calgary ztratilo Chicago dvoubrankové vedení a nakonec prohrálo po prodloužení 3:4. Proti Flames, kteří zvítězili poprvé po šesti zápasech, se Hawks představí opět v úterý, tentokrát na domácím ledě v United Center. Chicago získalo náskok po gólech Schmaltze s Hinostrozou a krátce poté, co Calgary srovnalo skóre, potrestal chybu Brodieho z brejku Duclair. Jenže třetí třetina patřila domácímu celku, Blackhawks vystřelili na branku soupeře pouze tři pokusy a když za vlastní brankou ztratil puk Murphy a Frolík zblízka vyrovnal, vzalo nakonec Chicago bod s povděkem. V prodloužení dobře střílel Toews, jenže hra se otočila, chicagský kapitán už Monahana nedostihl a ten z druhé vlny proměnil přihrávku Brodieho v rozhodující gól. „Musíme sbírat body, pořád si to říkáme. Ostatní týmy stále vyhrávají, nemůžeme si dovolit žádné výpadky. Čas běží, snazší už to nebude,“ vyjádřil se Nick Schmaltz. „(Jeff) Glass chytal výborně, hlavně v první třetině nás podržel několika super zákroky. Mrzí mě, že to dneska nakonec nevyšlo, teď nás to pálí, ale musí se rychle otřepat,“ doplnil Vinny Hinostroza.