Hlavní Lambert, Schlenker
Čároví Mills, Tobias
Chris DiDomenico na vhazování v jednom z letošních utkání proti Texasu

Rockford poprvé ve 3. kole playoff

Rockford IceHogs poprvé od svého vstupu do AHL v roce 2007 postoupili z 2. kola playoff AHL. Ve finále Západní konference se IceHogs utkají s Texas Stars. První zápas finále konference se bude hrát v noci z pátku 18. 5. na sobotu našeho času na ledě Texasu.

Oba týmy se v základní části sezony 2017-18 utkaly celkem 4x a Rockford si připsal 3 vítězství - 2:6 a 1:2 na ledě Texasu a 3:2n doma. Poslední zápas na domácím ledě IceHogs prohráli 3:4.

IceHogs si ve druhém kole playoff AHL poradili hladce 4:0 na zápasy s Manitobou Moose. Nejproduktivnějším hráčem týmu v sérii byl Chris DiDomenico se 6 body (2+4). Po 4 bodech si pak připsali Viktor Ejdsell, Cody Franson a Tyler Sikura (všichni 3+1) a Adam Clendening (0+4). Všechna 4 vítězství pak vychytal brankář Collin Delia, který inkasoval s pouze 7 gólů. Úspěšnost zásahů měl 94,8% a průměr obdržených branek 1,75.

Texas přehrál Tucson 4:1 na zápasy, z čehož 3 zápasy došli až do prodloužení. Nejproduktivnějším hráčem Stars v playoff je útočník Brian Flynn s 10 body (6+4) v 9 utkáních. Dále jsou útočníci Curtis McKenzie se 7 body (2+5) a Travis Morin (3+3). Všechna utkání (s výjimkou 30 minut) odchytal Mike McKenna, inkasoval 16 branek. Úspěšnost zásahů má 95,2% a průměr 1,65 branky na zápas.