Hlavní Hebert, Walsh
Čároví Gawryletz, MacPherson
Alex DeBrincat (© Jonathan Daniel/Getty Images)

Blackhawks zachránili v divokém závěru bod proti Torontu

Také třetí letošní utkání dospělo do prodloužení, tentokrát už ale Chicago získalo pouze bod. I ten byl však vydřený, když se dvakrát při hře bez brankáře trefil Patrick Kane. Blackhawks, kteří před prvním domácím zápasem vzpomněli na klubovou legendu Stana Mikitu, získali dvoubrankový náskok, dvěma slepenými zásahy ale Toronto srovnalo. John Tavares pak třemi góly zajistil pokaždé Leafs vedení, jenže Chicago vždy srovnalo. Trefil se John Hayden, který v sestavě nahradil Martinsena, nebo letní posila Manning a na 5:5 srovnal v 59. minutě Patrick Kane. Jenže v následujícím střídání překonal Warda Matthews a tak se Kane při hře bez brankáře musel trefit ještě jednou. V prodloužení prostřelil Warda Rielly a bylo hotovo, přestřelka, ve které si obrany a brankáři vybrali slabší večer, však musela všechny diváky bavit. Tři body za asistence zapsali Jokiharju s Keithem a poprvé v NHL bodoval Dominik Kahun. Zejména jeho druhá přihrávka, po které zakončil báječnou kombinaci DeBrincat, stála za to. „Pokud jde o góly a vyložené šance, byl to šílený zápas. Konec byl už totálně nepředvídatelný. Měli jsme štěstí, že jsme srovnali, ale ten šestý gól už bychom dostat neměli,“ zhodnotil trenér Quenneville.