Hlavní Schlenker, St. Pierre
Čároví Cameron, Gawryletz
Ryan Suter vyrovnává na 3:3 (© Bruce Kluckhohn/NHLI via Getty Images)

Chicago ztratilo zápas v Minnesotě a bere jen bod

Pokud si Patrick Kane v minulých zápasech pochvaloval, že budou bodové zisky dobré pro morálku mužstva, v Minnesotě to tentokrát bylo úplně naopak. Domácí sice Hawks přestříleli 46:30, Chicago ale mělo utkání nadějně rozehrané a bylo blízko výhře v základní hrací době. Wild ve druhé třetině stáhli dvoubrankové manko, když se pár vteřin před přestávkou trefil Zucker. DeBrincat pak v přesilovce svou druhou brankou vrátil Chicagu náskok a v závěru při powerplay domácích měl Kämpf před sebou jen osamoceného obránce Dumbu, jenže jej povalil Granlund a Hawks dohrávali v početní výhodě. Situaci nezvládli vůbec dobře a když Minnesota znovu odvolala brankáře, zmatek v defenzivě hostí potrestal dorážkou Suter. V prodloužení měl dobrou šanci Kane, jinak se toho moc nestalo. Při první příležitosti domácích zazářil Ward, který jinak v utkání předvedl řadu výborných zákroků, proti brejku Zuckera už byl ale bez šance. Poprvé v NHL se trefil Dominik Kahun a ke svému debutu nastoupil Alex Fortin. „Měli jsme zápas dohrát u nich v pásmu a možná si ještě sami něco vytvořit. [Ward] chytal skvěle, skóre mohlo vypadat úplně jinak. Když máme takovou příležitost vyhrát, tak ji už nesmíme pustit,“ vyjádřil se Alex DeBrincat.