56 O Gustafsson (Nemocný)
Hlavní Rank, Watson
Čároví Cormier, Gawryletz

Chicago ukončilo sérii porážek a zdolalo Pittsburgh 6:3

Blackhawks na domácím ledě přivítali Penguins a po výhře 6:3 se radují z prvního vítězství po osmi porážkách v řadě. Chicago po dlouhé době získalo v první třetině náskok, když na konci povedeného střídání čtvrtého útoku otřel čerstvě povolaný Dahlström svou střelu o Martinsena. Švédský obránce při svém prvním utkání v sezoně dostal hodně prostoru a během 22:34 zaznamenal tři střely, jeden hit a +2. Na Seabrookovu ránu sice odpověděl Rust a stejný hráč poté dvakrát vyrovnal, Hawks přesto zápas nakonec zvládli. V závěru druhé třetiny to sice nevypadalo moc šťastně, když si Rustovu přihrávku srazil do branky Seabrook, jenže brzy po přestávce uklidil Martinesovu přihrávku zblízka do sítě Krüger a na konečných 6:3 pečetili do prázdné Toews se Saadem. „Výhru už jsme strašně potřebovali. Bojovali jsme a je fajn, že se to povedlo,“ pověděl Krüger. „Často jsme si říkali, že musíme chytit začátek. Konečně se nám to podařilo, dali jsme první gól a pak už to šlo,“ dodal Martinsen. „Doufám, že teď to z nás spadne. Všichni chceme vyhrávat a bylo znát, jak jsme svázaní. S tím se hraje těžko, tak snad se teď můžeme odrazit a hrát víc uvolněně,“ vyjádřil se kouč Colliton. Doplněno: Jonathan Toews překonal hranici 700 bodů v NHL a Brent Seabrook svým 1037. zápasem za Blackhawks překonal na druhém místě Bobbyho Hulla.