50 B Crawford (Zraněný)
Hlavní Kozari, Luxmore
Čároví MacPherson, Smith

Chicago otočilo zápas s Devils a Kane překonal Mikitu

Cam Ward byl klíčovou postavu při vítězství Blackhawks nad New Jersey 5:2, když skvělými zákroky v první třetině udržel naděje domácích na bodový zisk a ve třetí části na svůj vynikající výkon navázal. Přesto se Devils dostali v 17. minutě po přesilovkové kombinaci do dvoubrankového náskoku. Jenže ještě před přestávkou snížil ve výhodě Kane a po návratu z kabiny vyrovnal pěknou ranou Caggiula. Vítězný gól zařídil z protiútoku střelou z první kapitán Toews a když Anisimov z dorážky v 54. minutě zvýšil, bylo hotovo. Patrick Kane protáhl svou bodovou šňůru a připsal si asistenci již v 15. utkání v řadě, čímž překonal klubový rekord Stana Mikity. Čtyřnásobný vítěz Stanleyho poháru Chris Kunitz nastoupil do 1000. zápasu v NHL. „Potěší to. Za ty roky jsem hrál se spoustu skvělých hokejistů a pokud jde o dnešní rekord, tak mám štěstí na hodně spoluhráčů, kteří moje přihrávky proměňují,“ vyjádřil se Kane. „Pro nás je důležité hrát po celých 60 minut, bez ohledu na skóre. Takže když se nám začátek nepovedl, ale dokázali jsme se dostat zpátky do zápasu, to ukazuje, že máme charakter,“ pověděl Brandon Saad, který v oslabení pečetil výhru na konečných 5:2.