Léto 2019

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Avatar: Mirek
Mirek napsal

IceHogs potvrdili v roli hlavního trenéra Dereka Kinga, asistentem bude nadále Sorensen. Snad se zlepší ofenzíva, letos moc nebylo o koho se vepředu opřít.

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Mitchell může být na univerzitě ještě dva roky, takže příští léto by to bylo ještě v klidu. Pokud by chtěl zůstat na škole i potom, to už bych byl nervóznější :)

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Ian Mitchell bude ještě rok hrát na univerzitě v Denveru. Mluvilo se o tom, že by smlouvu s Hawks mohl podepsat už letos.
Novinářům The Atletic řekl, že má v plánu smlouvu podepsat za rok, takže se snad druhého Hayese bát nmusíme..

Avatar: tomsik
tomsik napsal

V kontextu toho co predvedla ted Tampa jsem jeste vice hrdy na Chicago a tri Pohary. A kaslu na momentalne nevyhodne smlouvy.

Avatar: mtrojanlegacy
mtrojanlegacy napsal

Jsem dost překvapen a zklamán z výkonu Bolts. Je pravda, že Columbus hrál skvěle a podržel je i Bobr. Ti kluci opravdu žrali led. Ale Tampa to vůbec nezvládla takhle nemůže hrát tým kterej chce vyhrát Stanley Cup. Je otázka jak hodně je nalomil ten první zápas z 3-0 na 3-4. Potěšilo mě Islanders který pěkně zametli s Pens :) Uvidíme jak daleko se dostane Columbus.

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Problém mají hlavně v NTC, jinak by asi nebylo tak složité Callahana s Killornem vyměnit a v Syracuse mají několik útočníků, kteří by se mohli chytit. V obraně to bude bez Strålmana horší, ale Černák se jeví dobře a mají Foota. Otázkou je samozřejmě smlouva pro Pointa. Koukám, že Miller s Gourdem budou mít od léta NTC, ale teď jsou asi první a druhý na ráně, pokud bude s Callahanem a Killornem potíž. Bude to zajímavé :)

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Tak jsem čekal že Tampa bude potřebovat kosmetické změny aby ušetřila pod stropem, a ono to vypadá, že ty změny budou asi potřeba výrazně větší....

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Boqvist byl ale také nejhorší hráč Londonu v +/- . Měl v play off -4....

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Guelph otočil sérii s Londonem z 0:3, v sedmém utkání vyhrál 6:3 a Entwistle dal poslední dva góly. V 11 utkáních má zatím v playoff 12 bodů (5+7), Boqvist na druhé straně končí s bilancí 10 gólů (!!!!) + 3 asistence v 11 zápasech.

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Tak to vetsinou byva :D Jeste, ze to neni nase prace :)

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Tak jsem toho za poslední týden hodně načetl, nakoukal a naposlouchal o letošním draftu a čím víc toho vím, tím méně jsem si jistý koho vybrat :-)...

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Konečný žebříček CSS:

1. (v lednu 1.) Jack Hughes, C 
2. (4.) Bowen Byram, O 
3. (2.) Kirby Dach, C 
4. (5.) Alex Turcotte, C 
5. (3.) Dylan Cozens, C 
6. (7.) Trevor Zegras, C 
7. (11.) Arthur Kaliyev, PK
8. (15.) Cole Caufield, PK
9. (6.) Matthew Boldy, LK
10. (8.) Peyton Krebs, C 

Evropa
1. (1.) Kaapo Kakko, PK
2. (2.) Vasily Podkolzin, PK
3. (5.) Victor Söderstrom, O 
4. (7.) Ville Heinola, O 
5. (3.) Philip Broberg, O 

Avatar: shaacul
shaacul napsal

18. dubna začíná U18 MS v hokeji. Hrát bude třeba Cozens...