Léto 2019

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Avatar: shaacul
shaacul napsal

Šíří se internetem zpráva, že Canucks chtěli s Hawks měnit 3. pozici na letošním draftu za 10. , Hawks souhlasily, ale požadovali aby Canucks převzali kompletně Seabrookův kontrakt. Canucks odmítli...

Avatar: voNt
voNt napsal

to karlos, hraci a charakter: Souhlasim, v soucasne NHL je charakter klicovi, zejmena pak pozdeji, kdy ma hrac (jiz 'hvezda' ) podepisovat kontrakt - jestli je schopen castecne slevit materskemu tymu, nebo chce z toho jen vytriskat max $$.. Ve druhem pripade pak jeho tym na SC tezko dosahne ..

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Oslabení a buly- Pierre-Edouard Bellemare nebo Cedric Paquette...

Avatar: Pruzkumnik64
Pruzkumnik64 napsal

plně souhlasím ,mame dobré předpoklady na zisk poháru.

Avatar: mtrojanlegacy
mtrojanlegacy napsal

Kdyby přišel Pavelski nebo Lee. A Tazer s Kanem by zopakovali vykony z minulé sezony. Obrana by fungovala tak na 150% ne jak v minulé sezoně na 20% a dostal by šanci ke Coremu Lankinen. Plus by se vhodně doplnil tým nějakeho hrače na oslabení na buly a nějakyho dřiče do 4 formace co tam bude padat po hlavě a nevypustí ani souboj. Tak věřím že by byla velká šance na Stanley Cup.

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Osobně bych byl asi pro Pavelskiho, není tak velký a silný jako Lee, ale bude mu podle mě stačit 2-3 letá smlouva. A když jsem se na youtube podíval na jeho góly, tak v podstatě všechny jsou teče nebo dorážky v okruhu dvou metrů od brankoviště.
A pokud věříme že Hawks dokáží jít daleko v play off, Pavelski je ideální veterán pro kterého by tým chtěl vyhrát SC...

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Lee byl byl super, ale vždy je to otázka platu a zejména délky smlouvy. Bude mu brzy 29 a chce předpokládám 7 let.

Avatar: shaacul
shaacul napsal

@Panarin - bylo by to hezké, ale Hawks nepotřebjí Panarina, ale někoho jako Dzingel, Lee, Pavelski, Simmonds nebo Ferland, šikovných hráčů je dost, je potřeba nějaké guma co se postaví před bránu, bude clonit, dorážet, tečovat.

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Pierre LeBrun - Vegas a Karslsson se dohodli na nové, 8-mi leté smlouvě, k podpisu má dojít během příštího týdne.
Osobně bych tipoval že to bude kolem 6-ti mega ročně.
Vegas je aktuálně 1,6 mega nad platovým stropem, a bude se potřebovat zbavit některých hráčů, tak doufejme že se Bowman pochlapí a posílí Hawks.

Avatar: mtrojanlegacy
mtrojanlegacy napsal

Je šance že by se vrátil do Chicaga ? :(

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Tak Panarin vyráží vyjednávat s Coloradem. Mít ho v konferenci, to by bylo zlí...

Avatar: Karlos
Karlos napsal

Perlini je hodne dobrej hrac,osobne u nej mam problem akorat v tom,narozdil od ostatnich,ze bych nevedel kam s nim v sestave,resp vybrat jedno misto,kam by se hodil nejlip a vyuzil naplno potencial...

Avatar: Mirek
Mirek napsal

U Perliniho se to myslím potvrdilo na 100 % po trejdu Kahuna. Snad naváže na ty povedený zápasy pravidelně.

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Je to loterie, navíc ani charakter nemusí být v 18 letech ještě úplně hotový a život hokejisty NHL je v tomhle asi zkouška. Ale osobně bych na to také kladl důraz. Třeba BB a Zegras mi v rozhovorech sympatičtí nebyli, ačkoliv je to samozřejmě jen první dojem a vidíme pořád, že i hráči typu Marchanda, Perryho nebo Subbana jsou/byli úspěšní.