Léto 2019

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Mirek napsal

Máme o řadu výš a trochu nižší čísla :)

tomsik napsal

102, rada 7, sedadlo, 18-20 :)

Mirek napsal

Podrobnosti nevím, ale mám sektor 102, což je na modré čáře také vpravo pohledem aplikace. Tak snad jsem trefil :)

tomsik napsal

Asi to vezmu jako na zapas, cili hawks by meli byt od pulici cary na pravo (videno dle aplikace ticketportal)

tomsik napsal

Trenink v Praze, u kterych sektoru budou hawks?

shaacul napsal

Hawks podepsali roční, dvoucestnou smlouvu s Philipem Holmem, 27 let, Švédský reprezentant, loni hrál KHL, předloni se neúspěšně pokoušel prosadit do kádru Vancoveru.

shaacul napsal

Kunitz oficiálně ukončil kariéru, bude působit v hráčském rozvoji Hawks a v hráčském rozvoji IceHogs.

Domin222 napsal

Někde zkrátka přestavba netrvá několik měsíců a let, ale jen pár týdnů.

Ta věta mi líbí:))))

shaacul napsal

V Chicagu probíhá festival Hawks, zajímavé je, že podpisů pro fanoušky se účastnil, přestože zatím není podepsaný, i Perlini.

Mirek napsal

Česká repre do 20 let prohrála i druhý zápas s Finskem o gól (4:5 a 5:6), ale Michal Teplý dneska nasbíral 4 body (2+2).

Domin222 napsal

Dach dal krásnej gol jak neskutečně přebluslil hráče a ještě líp zakončil.. na to jak je velkej tak je fakt dost rychlej a k tomu i sikovnej..byla by bomba kdyby začal už v říjnu v A-teamu:))

Boqvist se taky jevi víc než dobře,nic nechci zakřiknout ale zrovna tihle dva kluci mají podle mě velkou šanci se chytit a snad se taky chytí.

voNt napsal

K tomu Smith vs AA. Ja jsme za tu vymenu celkem rad, i kdyz toho Smitha moc neznam. Neni jiste, ze je AA lepsi hrac (i kdyz ma lepsi statistiky, ale napr. u nas hral vetsinu casu s Kanerem, ne ..?) Smith hral v  OTT (to mluvi za vse), i to +/- mel loni celkem dobre .. No a hlavne, AA je uplne tristni na buly .. Loni/predloni jsem videl jen par zapasu a mozna je to nahoda, ale AA tam byl nas nejhorsi hrac.

shaacul napsal

Bowman na tiskovce řekl, že Boquist by chtěl přejít mezi profi hráče, to jak volil slova na mě působí, že Hawks si tím ještě úplně jistí nejsou.

shaacul napsal

Pěkně sepsané.
@statistiky a zhoršování obránců po 25-26 roce...není to i tak, že průměrná délka "života" hráče v NHL je 4,5 roku a proto to jde tak brzo dolů. Seabrook má 1000+ zápasů, to dá kolik, 5% hráčů, možná míň? Jinak souhlas, tahle smlouva se Bowmanovi nepovedla, možná by nebyli takový problém peníze, ale to, že je jich strašně moc narváno do bonusů a tak je nevyměnitelná, nevyplatitelná.