Léto 2020

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
danny napsal

Domingue je podle me material spis do KHL, to samy Ho-Sang, i kdyz u nej je otazka jak moc zly to s nim po mentalni strance je, jestli ho spis jen nepredchazi spatna povest, protoze u Isles v poslednich letech defakto od nastupu Lamorella, ktery podobny hrace nema rad, vubec nedostal sanci.

Crawford podle me pod strop nepujde, leda ze by se dostal do HHOF, coz se nedostane, ten samej pripad podle me Seabrook, i kdyz vedeni asi HHOF uplne neresi, coz je zvlast u tymu z Original Six skoda a ja sam jsem se dosud vubec nesmiril s tim, ze trojka byla vyrazena nejen pro Piloteho, ale i pro Magnusona, coz je asi jako kdyby Sabres vyradili cislo Roba Raye.

Osobne bych vyradil cislo Douga Wilsona, kdyz je ted v HHOF, i kdyz je poslednich 25 let spojenej s Sharks, z toho tymu 90. let v cele s Belfourem a Cheliosem to bohuzel na vyrazeni dresu pro nikoho nevypada, nikdo u nas nebyl dostatecne dlouho a Chelios si karieru defakto zdvojnasobil u nejvetsiho soupere, a z toho naseho nejuspesnejsiho tymu v historii je jasnej kandidat na vyrazeni Hossa, pozdeji Keith, Toews a Kane, vsichni pujdou hned prvni rok do HHOF.

Neč napsal

Proč ty týmy nenabízejí hráčům PTO a dávají jim rovnou smlouvy, aby je pak po 5 dnech v kempu umístili na waiver? Vždyť v dnešní době, kdy se nedá ani na ledě trénovat za 5 dnů po cestě člověk v tom kempu nemůže nic předvést... Jinak já s hráčem za 750 000 na rok nemám problém, ale je fakt, že když už se oznámilo, že se bude pár let prohrávat, tak je lepší jet na poslední fleky a drafty než výsledky v jednotlivých zápasech.

Mirek napsal

Ho-Sang fakt ne, tam je to o hlavě a má myslím budoucnost někde v Německu nebo tak, pokud vůbec. Frolík ve svém věku v tuhle chvíli v Chicagu neřeší nic, jen by zabíral místo. To spíš mladí jako v Detroitu Evgeny Svechnikov nebo z Ottawy Rudolfs Balcers.

K dispozici je celkově dost zajímavých hráčů, ale takových, kterých mají Hawks už hodně. Ačkoliv kdysi z waivers vytáhli třeba Stevea Sullivana, že jo… :) Záleží na tom, jak to vlastně bude s rezervou (taxi squad), karanténama a tak. Uvidíme už brzy.

mtrojanlegacy napsal

To jsem teda na tu sezónu zvědavý...
Skóre modelového zápasu mi přišlo v pohodě dokud jsem neviděl sestavy. B tým s jednou lajnou z NHL dal na prdel Ačku v čele s Kanerem. ,2-8.

Ta bitka WTF ? Jako chápu, že to jsou hráči na hraně spíš za hranou sestavy. Takže to asi není moc důležité. Za mě lepší dat si do huby než na sebe házet ksichty jen aby to nedostalo Hawks ještě do horší pozice(tlak medii a rozpaky fanoušků).


Každopádně brana bude asi loterie. Doufám, že Lankinen chytí MS formu a bude jasno.

Chce se mi napsat po pár zápasech budeme chytřejší. Jenže po pár zápasech bude taky konec základní části.

Snad bude aspoň dobrej draft pick a vybrousí se prospekti. Jen mi je lito Kanera ma na to bejt každou sezonu MVP a hrát o pohár jen je na to sám.

mtrojanlegacy napsal

Ze všech těch prohlášení
(těsně po play off,pak po neprodloužení kontraktu ,Toewsuv komentář, i ten dnešní Coryho) se nemůžu zbavit dojmu, že kdyby ho Bowman podepsal tak by pro nás chytal dál min rok a moc rád.

To se ale bohužel nestalo tak vzal nabídku NJD.
1)Chytal by jinde a musel by stěhovat rodinu.
2)Nový tým - věřím tomu že jádro zde má mezi sebou skvělé vztahy a dost ho vzalo že ho Bowman nepodepsal. Což mu mohlo vzít chuť do hokeje celkově. Tkz mu zlomil hokejové srdce.
3)Dále se už několikrát trápil s otřesy mozku. Případný další by mohl být opravdu velký problém.

Což Coreymu prostě a jednoduše kvůli ,,pár milionům ,, nestálo za to.

Pro mě je Corey opravdu LEGENDA. Mám ho moc rád. Jsem rád že, jsem ho mohl osobně vidět v Praze. Ale myslím si, že Bowman má velký podíl na tom, že Crow končí.

#50 pod strop.