Léto 2020

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Neč napsal

Že by Saad dával jakoukoliv slevu, tak tomu nevěřím, když se v roce 2015 vyhrál Stanley Cup, tak s ním byl rozhovor jak to vidí po sezoně s končící a samozřejmě říkal, že chce za každou cenu zůstat ve vítězném týmu a vyhrávat další stanley cupy :) Jak to dopadlo všichni vědí... Coreymu se sluší poděkovat a nechat ho jít, věk se nedá zastavit, bylo to krásný období, ale už předloni to nebylo ono, vloni to nebylo zase tak špatné, ale playoff se mu i vzhledem k okolnostem moc nepovedlo. Retrospektivně je podle mě škoda, že nezůstal Lehner, takhle to vypadá v tuhle chvíli jsme na tom bráně i obraně celkem dost bídně. Otázkou je, jestli fakt není nejvyšší čas do toho říznout a nezačít úplně od nuly....

Mirek napsal

Smutné :( Vlastně si nejsem jistý, jestli se CC vůbec kdy dočkal skutečného uznání, které by si podle mě zasloužil. Bude chybět, tak jako chyběl už během svých zranění. Tím spíš, že Delia, Lankinen, Tomkins a možná Subban, pokud zůstane, to není úplně záruka nadějí. Na trhu je brankářů víc, třeba Markstrom a teď i Khudobin, ale jestli se Bowman vyjadřuje v tom duchu, že je třeba dát šanci někomu mladšímu, no nevím…

Mirek napsal

Uprimne nerozumim, proc by Saad sel s platem takhle dolu, ale mozne je ted asi vsechno. Prave QO ukazuji, ze nektere schopne hrace si tymy proste nemohou dovolit.
Urcite je mozne, ze ho ted vytrejduji, i s platem 6M hodnotu ma. Coz naznacuje, ze pristi smlouvu bude mit i tak na vic nez 3.5M...

Ale vymenit Murphyho? Kdyz uz odesel Maatta a de Haanovo zdravi je s velkym otaznikem a kdovi, v jake forme je Seabs, to je na mne velky riziko. Ale penez je malo, Hawks jsou ted bez golmana, Kubalik bez smlouvy, Strome taky, uvidime...