Léto 2021

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Avatar: shaacul
shaacul napsal

Pour je 41 hráč pod smlouvou. V prvním týmu je 6x RFA, všechno hráči, kteří si zaslouží prodloužit, a 1x UFA. To jsme na 48 smlouvách. Maximum smluv je 50. Bowman bude muset udělat výměny, kde přestane nabírat hráče ve velkém, ale začně kvantitu měnit za kvalitu.

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Hawks podepsali Jakuba Poura z Plzně.

Avatar: dědek
dědek napsal

t - GALLANT . . . ale stane se

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Galland podepsal smlouvu s Rangers. Takže Hawks si asi budou muset vystačit se "skvělím" Collintonem

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Hamilton dostal povolení od Caroliny vyjednávat o nové smlouvě s jinými týmy, přestože zatím dle regulí na to nemá právo. Matt Larkin (z SI.com) udělal seznam možných zájemnců, je jich hodně, TOP3 dle něj jsou Flyers, Jets a Hawks.

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Stillman nebo Gaudette (nebo i Subban) jsou dobré varianty, se kterými by Seattle mohl počítat, jen je otázkou, jestli nebude mít dost lepších hráčů. U Carpentera a de Haana (pokud bude fit) je výhoda, že je může otočit před uzávěrkou přestupů za volby v draftu. Se stropem problém mít nebudou a když bude de Haan zraněnej, tak ho dají na LTIR, s tím by neměli starost. Záleží, jakou zvolí Kraken strategii celkově.

U Kämpfa přijde na to, jestli od Hawks (anebo od Krakenu) dostane QA (teď mu končí smlouva na 1 milion) nebo bude UFA, pak může podepsat s kýmkoliv. Proto si nemyslím, že Seattle ukáže na něj.

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Spíš bych řekl, že jestli se budou chtít Hawks zbavit De Haana, budou muset Francisovi ještě něco přidat. Já být Fransicem, tak si vyberu Stillmana, Carpentera nebo Kampfa.
De Haan má hodně zdravotních problémů a bude brát skoro o milión víc (5,4) než kolik stojí pod stropem (4,55). Přihodil někoho zbytného, třeba Gaudetta.

Avatar: mtrojanlegacy
mtrojanlegacy napsal

tak to teda vypadá na - De Hanna

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Článek od obvykle dobře informovaného Lazeruse obsahuje seznam hráčů, které budou Hawks chránit v rozšiřovacím draftu, bude to verze 7+3+1.
Útok - Kane, Toews, ADB, Strome, Nylander, Borgstrom, Hagel
Obrana - Keith, Murphy, Zadorov
Brána - Lankinen

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Další možnost pro Bowmana pro jeho oblíbený tah "rehabilitace" hráče prvního kola, který neuspěl v týmu, který ho draftoval. Nolan Patrick údajně požádal o výměnu z Philly.

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Osobně doufám, že Bowman bude chytrý a nebude přeplácet, což v případě Jonese asi bude nutné Loni se veřejně přiznali k přestavbě, tak jak mají hráči smlouvy to vypadá, že další dvě sezóny se s přestavbou počítá a Bowman má čas na vytvoření nového jádra. A jádro se tvoří zevnitř (= draftovaní hráči) a ne zvenku.

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Dle Portzlineho je hlavní favorit na získání Jonese LA, další silní zájemnci jsou Montreal a Chicago.
Hawks mají hodně hráčů, takže předpokládám, že budou spíž ochotní nabízet kvantitu než kvalitu, jména jako Dach a Boquist by mě asi překvapili, jména jako Kubalík, Strome, Suter a obránci Beaudin a Mitchell by mě překvapili méně. Comulbus by se rát také zbavil kontraktu zraněného Nuquista, to by pro Hawks asi taky nebyl problém.

Avatar: mtrojanlegacy
mtrojanlegacy napsal

Janmark luxusní večer.
Btw co je s Columbusem ? To je kKekalainen takovej tyran při vyjednávání ? Nevěřím, že to je pouze městem,tymem(ambicemi)atd. To jsou kecy tam bude problém jinde.

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Seth Jones oznámil Columbusu, že neprodlouží smlouvu a v létě 2022 vyzkouší pozici volného agenta.

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Tak Janmark se už Golden Knight vyplatil.