Léto 2021

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Avatar: shaacul
shaacul napsal

Dle Friedmana je možné že Coyotes budou chtít vykoupit ze smlouvy Schmaltze. Pokud by to byla pravda, tak by byl Bowman vyhrál výměnu Schmaltz / Strome, Perliny (Regula).

Avatar: shaacul
shaacul napsal

@Toews:
1) Bowman v jednom rozhovoru řekl, že nemá žádné nové informace ohledně JT, před pár dny v jiném řekl, že s ním mluvil a pokud vše půjde tak jak má, tak to vpadá nadějně že bude hrát.
2) Zajímavou informaci říkali na jednom podcastu, údajně to slyšeli z více zdrojů. V podstatě prý bylo dobře pro mladé hráče, že Toews letos nehrál, mladí se ho prý v podstatě bojí a mají z něj mnohem větší respekt než třeba z Collintona. Toews bude v šatně asi varianta přísný učitel.
3) Na Daily Heraldu vyšel před pár dny článek, který vypadá spíž jako ohlédnutí za ukončenou kariérou (https://www.dailyherald.com/sports/20210509/rozner-cheat-the-game-and-hockey-will-embarrass-you?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter)

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Landon Slaggert je nováčkem roku v Notre Dame.

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Borgström - dvouletá smlouva, za 1 mega průměrně.
Na Floridě měl podobný problém jako Gaudette ve Vancoveru. Nechtělo se mu moc bránit a hrát na pozici š. centra..
Letos hrál v HIFK a hrál křídlo a 3. centra (ve statistikách ligy je vedený jako LW). Měl hodně vhazování (držel se přes 50%), v play off měl dokonce výrazně nejvíce hvazování ze všech hráčů HIFK. Hodně hry v přesilovce, minimální čas hraný v oslabení.

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Fun Fact: Robin Press, kterého Blackhawks kdysi draftovali, dvě sezony ale strávil spíš v ECHL než na farmě v Rockfordu, a Aleksi Saarela, který se u IceHogs taky chvíli mihnul, patřili mezi klíčové hráče Lukko Rauma, dnešního vítěze finské ligy.

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Letošní léto bude zajímavý. Letošní třída UFA podle mě nic moc, hodně 35+ hráčů, málo zajímavých jmen.
Ale vypadá to, že by mohlo být přes léto dost zajímavých výměn. Ať už kvůli Seattlu, třeba takové Colorado má moc dobrých obránců, Tampa a možná další týmy budou muset pustit hráče protože se nevejdou pod strop, teď to Buffalo, o velkých změnách se mluví v Calgary, San Chose.

Avatar: shaacul
shaacul napsal

V Columbusu byl podle mě velký problém Tortorella, jeho problémy s hráči byly legendární. Bude záležet kdo ho nahradí.
Buffalo vypadá úplně v háji, několik přeplacených nevyměnitelných veteránů (Okposo, Skinner) a hráči kteří by teoreticky měli být kostrou (Eichel, Ristolainen, Reinhart) chtějí všichni ven.

Avatar: Mirek
Mirek napsal

No jo, jenže Eichel s jeho platem, nebude snadný ho vyměnit. Risto úplně nenaplňuje dřívější očekávání, ale těžko říct, nakolik by jinde pookřál. Navíc má smlouvu jen na rok a pak může odejít zadarmo. Za něj asi Sabres moc nezískají, leda by ho udrželi ve slušný formě na příští uzávěrku přestupů. Reinhart teď bude bez smlouvy, ale produktivní je, neztratí se ani jinde. Z toho by mohlo Sabres něco přijít. A jasně, nemá smysl ty hráče držet, pokud tam hrát nechtějí. V Columbusu by mohli vyprávět, tam zdá se nechce zůstávat nikdo…

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Dle Atletic Borgström podepsal 2-letou smlouvu s Hawks.

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Po Eichelovy se velmi negativně vyjádřili ohledně svého návratu do dresu Buffala i Reinhart a Ristolainen. Oba řekli, že nechtějí být součástí další přestavby v Buffalu. Takové hráče podle mě nemá smysl v týmu držet. Zároveň tím klesla jejich hodnota na přestupovém trhu.