Hlavní
Čároví
Bobby Shea během inkriminovaného momentu

IceHogs vybojovali 2 body, Nightingale a Shea v trestu

Zatímco v pátek dostali IceHogs od Chicaga výprask 6:0, v sobotu dokázali na domácím ledě vybojovat dva body za výhru po nájezdech a poskočili tak na 7. příčku v konferenci. Rockford se dostal na začátku i na konci utkání několikrát do oslabení, obrana v čela s brankářem LaBarberou ale situaci ustála. Na gól Beache z brejku ve 34. minutě odpověděl ještě před přestávkou šťastnou tečí Mills, v nájezdech pak uspěli Ross s Bouchardem. Rockford se už musel obejít bez potrestaných obránců Nightingalea a Shea. Kapitán Hogs se v pátek vydal ze střídačky pomstít Mullana, který nestačil v bitce Selleckovi, a nezahraje si 6 utkání. Shea trefil loktem Rattieho, oba hráči se pak porvali a obránce Rockfordu útočil na svého soupeře ještě v tunelu do šaten, kde musela nakonec zasahovat ostraha. Shea si teď za oba prohřešky odsedí 8 utkání.