55 O Stuart
Hlavní Nicholson, Pochmara
Čároví Kovachik, Suchánek, Tobias

Blackhawks zahájili přípravu výhrou v Columbusu 5:2

Chicago se v prvním přípravném utkání představilo v Columbusu s hodně mladou sestavou, kterou doplnila čtveřice na zkoušku pozvaných veteránů. A začátek to byl vydařený, ve druhé třetině proměnili Blackhawks svou převahu v několik branek a nakonec zvítězili 5:2. Utkání se zlomilo ve své polovině, kdy se hosté ubránili v dlouhém střídání při oslabení a následně dvěma slepenými góly utekli na rozdíl čtyř branek. Skóre otevřel v dvojnásobné přesilovce Franson a po dobré práci Jurča zvýšil na začátku druhé části Dauphin. Třetí gól přidal po šťastném odrazu od zadního mantinelu Rutta a ve stejné minutě se pěkně trefil z pravé strany Schmaltz. Na 5:0 uzavřel Hinostroza a ve třetí třetině snížil dvěma zásahy domácí Jones. Blackhawks se mohli spolehnout na výborného brankáře Forsberga (38 zákroků), ve velmi dobrém světle se projevili zejména Schmaltz, Hinostroza, Dauphin nebo Rutta a aktivní byli také Jurčo s Kämpfem. S výjimkou Fransona příliš nezaujali ostatní veteráni, ale chicagští trenéři mohou být po prvním přípravném utkání spokojeni.