Chicago Blackhawks

Přihlásit Vytvořit účet (proč?)
Fanouškovský dotazník k webu 2025
  • Unable to find a route to match the URI: sitemap.xml

Změny v sestavě

Příchody
  • Byram (O, Buffalo Sabres, 6,25M ×1)
  • Greenway (LK, Buffalo Sabres, 4M ×1)
  • Frondell (C, Djurgården, 0,975M ×2)
  • Kantserov (LK, Metallurg Magnitogorsk, 1,075M ×3)
  • Boisvert (C, Muskegon Lumberjacks, 0,974167M ×2)
  • Gajan (B, U of Minn.-Duluth , 1,05M ×2)
  • Felcman (C, Langnau, 0,996667M ×3)
Nové smlouvy
Odchody
  • Crevier
  • Pridham

Draft

Odkazy

  • Nestrašil o plánu Chicaga a intenzitě NCAA: Chci si zasloužit i MS dospělých! – hokej.cz
  • Zastíní Bedarda? Ruský přízrak ničí KHL a chystá se do Chicaga jako nový Malkin – NHL.cz
  • Na kluky jsem pyšný, vzkazuje Nestrašil. Švédové? Na rozdíl od Kanady pokorní – hokej.cz
  • Nestrašil o plánu Chicaga a intenzitě NCAA: Chci si zasloužit i MS dospělých! – hokej.cz
  • Zastíní Bedarda? Ruský přízrak ničí KHL a chystá se do Chicaga jako nový Malkin – NHL.cz
  • Na kluky jsem pyšný, vzkazuje Nestrašil. Švédové? Na rozdíl od Kanady pokorní – hokej.cz
  • Frondell shoots for gold – IIHF
  • Ze ztraceného talentu objevem univerzity. Nestrašil dál udivuje, potáhne i dvacítku? – iDNES.cz
  • RODIČE NA TRIPU NA HOKEJ DO NCAA | Překvapení pro syna, zázemí týmu i univerzity. To chceš vidět! – YouTube
  • Vše
  • Česky
  • Anglicky

Nejnovější příspěvky v diskuzi

Chicago získalo obránce Byrama

Mirek napsal 26. 6. 2026, 16.43

Lardis, Moore, mozna Vanacker. Dokazu si predstavit, za za velkou hvezdu by Hawks pustili i Nazara nebo Rinzela, ale je to tezke. Pristi rok maji Hawks volby v 1. kole od Floridy a Edmontonu, to bude zase nekde od 20. mista niz. Ty nejvetsi nadeje samozrejme Hawks nepusti, ty slabsi…

Odpovědět
danny napsal 26. 6. 2026, 15.51

Moore a Lardis klidne, ale Kantserov a Frondell jsou ted taky nedotknutelni a hodne se od nich ceka. Treba jeden z nich vyleti.

David napsal 26. 6. 2026, 15.25

Máme tři volby v prvním kole příští rok. Všechny asi nepotřebujeme. K tomu třeba Moore/Katsenov?

tomsik napsal 26. 6. 2026, 14.12

Nemame moc co nabidnout a hrac s ambicema se k nam ted nepohrne.

danny napsal 26. 6. 2026, 10.16

Jak pise Mirek, byl by skvelej, ale cena by byla extremni, nemame moc co nabidnout. Bedard, Nazar, Byram a asi i Knight jsou nedotknutelni a zbytek nejspis nema patricnou leverage.

Pochybuju, ze by Jim Nill skocil po tech draftech co nam zbyly, na druhou stranu to nevypada, ze by ho…

Mirek napsal 26. 6. 2026, 09.36

Je hodně produktivní, šikovný, kreativní, k Bedardovi na papíře super. Ale má slabší bruslení, za to je kritizovaný často, tak těžko říct, jestli by si to sedlo nebo ne. Seattle mu prý nabízel 8x15 a Robertson to odmítnul. Pokud by se Davidsonovi podařilo ho přesvědčit, tak super. Ale Dallas je…

Další zajímavosti najdete na fb.com/dreamNHLteam, největší československé FB stránce o Blackhawks
  • Domů
  • Články
  • Zápasy
  • Hráči
  • Statistiky
  • Klub
  • Diskuze
  • Facebook
  • ZOH 2026
  • MS 2026
  • MSJ 2026
Nahoru
V poslední hodině zde bylo 3 fanoušků
  • Mirek
  • Neč
  • frenk