Chicago Blackhawks

Přihlásit Vytvořit účet (proč?)
Fanouškovský dotazník k webu 2025
  • Unable to find a route to match the URI: sitemap.xml

Změny v sestavě

Příchody
  • Byram (O, Buffalo Sabres, 6,25M ×1)
  • Greenway (LK, Buffalo Sabres, 4M ×1)
  • Frondell (C, Djurgården, 0,975M ×2)
  • Kantserov (LK, Metallurg Magnitogorsk, 1,075M ×3)
  • Boisvert (C, Muskegon Lumberjacks, 0,974167M ×2)
  • Gajan (B, U of Minn.-Duluth , 1,05M ×2)
  • Felcman (C, Langnau, 0,996667M ×3)
Nové smlouvy
Odchody
  • Crevier
  • Pridham

Draft

Odkazy

  • Nestrašil o plánu Chicaga a intenzitě NCAA: Chci si zasloužit i MS dospělých! – hokej.cz
  • Zastíní Bedarda? Ruský přízrak ničí KHL a chystá se do Chicaga jako nový Malkin – NHL.cz
  • Na kluky jsem pyšný, vzkazuje Nestrašil. Švédové? Na rozdíl od Kanady pokorní – hokej.cz
  • Nestrašil o plánu Chicaga a intenzitě NCAA: Chci si zasloužit i MS dospělých! – hokej.cz
  • Zastíní Bedarda? Ruský přízrak ničí KHL a chystá se do Chicaga jako nový Malkin – NHL.cz
  • Na kluky jsem pyšný, vzkazuje Nestrašil. Švédové? Na rozdíl od Kanady pokorní – hokej.cz
  • Frondell shoots for gold – IIHF
  • Ze ztraceného talentu objevem univerzity. Nestrašil dál udivuje, potáhne i dvacítku? – iDNES.cz
  • RODIČE NA TRIPU NA HOKEJ DO NCAA | Překvapení pro syna, zázemí týmu i univerzity. To chceš vidět! – YouTube
  • Vše
  • Česky
  • Anglicky

Nejnovější příspěvky v diskuzi

Chicago získalo obránce Byrama

David napsal 24. 6. 2026, 19.07

Vzhledem k tomu, že letošní draft je pasé, bude příští rok nějaký slušný materiál?

Odpovědět
Mirek napsal 24. 6. 2026, 17.41

Uz ne, ted ho ma Buffalo

V 1. kole ted Chicago nema zadnou volbu, ve 2. kole #34 a #37.
Pristi rok v 1. kole ma Chicago 3 vybery.

frenk napsal 24. 6. 2026, 17.31

Tak už nemáme 4pik?

Mirek napsal 24. 6. 2026, 14.10

O Byrama se pry zajimalo i San Jose a ma ted tu volbu #9… A Rielly dal Torontu seznam ctyr tymu ze Zapadni konference, kam by souhlasil s vymenou. Spekuluje se o SJ, Utahu, Anaheimu, ale kdo jen ten čtvrtej… :)

Mirek napsal 24. 6. 2026, 13.58

To sice neni, 100% a Lazerus rad jitri emoce, ale hlavne je zajimavy, jak moc z toho jeho hodnoceni smrdi AI. Bud primo anebo proste tim, ze ty jazykovy obraty pronikaji do toho, jak sami mluvime, premyslime a (hlavne) piseme :) Nevim, jestli je to spatne, jen je tezky to…

voNt napsal 24. 6. 2026, 13.44

K tomuhle neni moc co dodat:
"Journalist Mark Lazerus:
After years of refueling, years of waiting, and years of patiently developing young players, it was finally time for Blackhawks general manager Kyle Davidson to make his big move.
But this wasn't it.
If we exist in a vacuum, signing Bowen…

Další zajímavosti najdete na fb.com/dreamNHLteam, největší československé FB stránce o Blackhawks
  • Domů
  • Články
  • Zápasy
  • Hráči
  • Statistiky
  • Klub
  • Diskuze
  • Facebook
  • ZOH 2026
  • MS 2026
  • MSJ 2026
Nahoru
V poslední hodině zde bylo 4 fanoušků
  • Mirek
  • David
  • Johnny
  • huhla