Chicago Blackhawks

Přihlásit Vytvořit účet (proč?)
Fanouškovský dotazník k webu 2025
  • Unable to find a route to match the URI: sitemap.xml

Změny v sestavě

Příchody
  • Byram (O, Buffalo Sabres, 6,25M ×1)
  • Greenway (LK, Buffalo Sabres, 4M ×1)
  • Frondell (C, Djurgården, 0,975M ×2)
  • Kantserov (LK, Metallurg Magnitogorsk, 1,075M ×3)
  • Boisvert (C, Muskegon Lumberjacks, 0,974167M ×2)
  • Gajan (B, U of Minn.-Duluth , 1,05M ×2)
  • Felcman (C, Langnau, 0,996667M ×3)
Nové smlouvy
Odchody
  • Crevier
  • Pridham

Draft

Odkazy

  • Nestrašil o plánu Chicaga a intenzitě NCAA: Chci si zasloužit i MS dospělých! – hokej.cz
  • Zastíní Bedarda? Ruský přízrak ničí KHL a chystá se do Chicaga jako nový Malkin – NHL.cz
  • Na kluky jsem pyšný, vzkazuje Nestrašil. Švédové? Na rozdíl od Kanady pokorní – hokej.cz
  • Nestrašil o plánu Chicaga a intenzitě NCAA: Chci si zasloužit i MS dospělých! – hokej.cz
  • Zastíní Bedarda? Ruský přízrak ničí KHL a chystá se do Chicaga jako nový Malkin – NHL.cz
  • Na kluky jsem pyšný, vzkazuje Nestrašil. Švédové? Na rozdíl od Kanady pokorní – hokej.cz
  • Frondell shoots for gold – IIHF
  • Ze ztraceného talentu objevem univerzity. Nestrašil dál udivuje, potáhne i dvacítku? – iDNES.cz
  • RODIČE NA TRIPU NA HOKEJ DO NCAA | Překvapení pro syna, zázemí týmu i univerzity. To chceš vidět! – YouTube
  • Vše
  • Česky
  • Anglicky

Nejnovější příspěvky v diskuzi

Chicago získalo obránce Byrama

huhla napsal 26. 6. 2026, 21.41

Tak Burakovsky do Ottawy za 6 kolo

Odpovědět
Mirek napsal 26. 6. 2026, 16.43

Lardis, Moore, mozna Vanacker. Dokazu si predstavit, za za velkou hvezdu by Hawks pustili i Nazara nebo Rinzela, ale je to tezke. Pristi rok maji Hawks volby v 1. kole od Floridy a Edmontonu, to bude zase nekde od 20. mista niz. Ty nejvetsi nadeje samozrejme Hawks nepusti, ty slabsi…

danny napsal 26. 6. 2026, 15.51

Moore a Lardis klidne, ale Kantserov a Frondell jsou ted taky nedotknutelni a hodne se od nich ceka. Treba jeden z nich vyleti.

David napsal 26. 6. 2026, 15.25

Máme tři volby v prvním kole příští rok. Všechny asi nepotřebujeme. K tomu třeba Moore/Katsenov?

tomsik napsal 26. 6. 2026, 14.12

Nemame moc co nabidnout a hrac s ambicema se k nam ted nepohrne.

danny napsal 26. 6. 2026, 10.16

Jak pise Mirek, byl by skvelej, ale cena by byla extremni, nemame moc co nabidnout. Bedard, Nazar, Byram a asi i Knight jsou nedotknutelni a zbytek nejspis nema patricnou leverage.

Pochybuju, ze by Jim Nill skocil po tech draftech co nam zbyly, na druhou stranu to nevypada, ze by ho…

Další zajímavosti najdete na fb.com/dreamNHLteam, největší československé FB stránce o Blackhawks
  • Domů
  • Články
  • Zápasy
  • Hráči
  • Statistiky
  • Klub
  • Diskuze
  • Facebook
  • ZOH 2026
  • MS 2026
  • MSJ 2026
Nahoru
V poslední hodině zde bylo 1 fanoušků
  • Mirek