Chicago Blackhawks

Přihlásit Vytvořit účet (proč?)
Fanouškovský dotazník k webu 2025
  • Unable to find a route to match the URI: sitemap.xml

Změny v sestavě

Příchody
  • Byram (O, Buffalo Sabres, 6,25M ×1)
  • Greenway (LK, Buffalo Sabres, 4M ×1)
  • Frondell (C, Djurgården, 0,975M ×2)
  • Kantserov (LK, Metallurg Magnitogorsk, 1,075M ×3)
  • Boisvert (C, Muskegon Lumberjacks, 0,974167M ×2)
  • Gajan (B, U of Minn.-Duluth , 1,05M ×2)
  • Felcman (C, Langnau, 0,996667M ×3)
Nové smlouvy
Odchody
  • Crevier
  • Pridham

Draft

Odkazy

  • Nestrašil o plánu Chicaga a intenzitě NCAA: Chci si zasloužit i MS dospělých! – hokej.cz
  • Zastíní Bedarda? Ruský přízrak ničí KHL a chystá se do Chicaga jako nový Malkin – NHL.cz
  • Na kluky jsem pyšný, vzkazuje Nestrašil. Švédové? Na rozdíl od Kanady pokorní – hokej.cz
  • Nestrašil o plánu Chicaga a intenzitě NCAA: Chci si zasloužit i MS dospělých! – hokej.cz
  • Zastíní Bedarda? Ruský přízrak ničí KHL a chystá se do Chicaga jako nový Malkin – NHL.cz
  • Na kluky jsem pyšný, vzkazuje Nestrašil. Švédové? Na rozdíl od Kanady pokorní – hokej.cz
  • Frondell shoots for gold – IIHF
  • Ze ztraceného talentu objevem univerzity. Nestrašil dál udivuje, potáhne i dvacítku? – iDNES.cz
  • RODIČE NA TRIPU NA HOKEJ DO NCAA | Překvapení pro syna, zázemí týmu i univerzity. To chceš vidět! – YouTube
  • Vše
  • Česky
  • Anglicky

Nejnovější příspěvky v diskuzi

Chicago získalo obránce Byrama

tomsik napsal 25. 6. 2026, 15.01

presne, Sharks maji pretlak v utoku.

a vubec to neni o stesti na drafte. podle me umi bud lepe draftovat nebo lepe zapracovat mlade. ostatne s utocniky je to jednodussi. jejich farma hraje dobre a stoji na mladych na rozdil od nas.

Proste nas valcuji vsude, na tom trvam :)

Odpovědět
David napsal 25. 6. 2026, 14.51

Teď už jen zbývá, aby Buffalo použilo tu naši volbu na výměnu se Sharks

Mirek napsal 25. 6. 2026, 14.09

Pockej, je prece uplne jasne proc toho Eklunda Sharks vymenili. Utocniku maji dost. Na druhem miste je Stenberg (nebo McKenna) lepsi volba nez kdokoliv jiny. Sharks ale spis potrebuji mlady obrance. Tak ted muzou bud trejdovat dal anebo v klidu vzit Stenberga a kohokoliv, kdo z tech peti nejlepsich obrancu…

danny napsal 25. 6. 2026, 13.26

Grier v Sharks podle me taky uplne nevi, co dela. Nechapu proc menil Eklunda ze devitku draftu, to absolutne nedava smysl. V podstate to tam vypada podobne jako u nas - meli stesti na jednicku draftu, Celebrini vsem vytrel zrak, nasledne meli stesti v loterii na dvojku draftu, i kdyz…

David napsal 25. 6. 2026, 12.38

Jako včera to vypadalo, že sharks měnit nechtěli a Davidsonuv krok jsem chápal, i když cenu ne. Ve světle dnešního prohlášení GM sharks to ale vypadá na pořádný provar.

tomsik napsal 25. 6. 2026, 12.20

Nevim, jestli to je ten typ elitniho obrance, ktereho pozaduji...Asi bychom museli zase neco prihodit....

Uz mi hokej chybi, docela se tesim na novou sezonu....ale zavidim Sharks, kulhame za nima mohutne. Ostatne i to je uz ted docela presne zrcadlo nastavene nasi organizaci. Sharks jsou ve vsem lepsi.

Další zajímavosti najdete na fb.com/dreamNHLteam, největší československé FB stránce o Blackhawks
  • Domů
  • Články
  • Zápasy
  • Hráči
  • Statistiky
  • Klub
  • Diskuze
  • Facebook
  • ZOH 2026
  • MS 2026
  • MSJ 2026
Nahoru
V poslední hodině zde bylo 3 fanoušků
  • David
  • tomsik
  • Johnny