Změny v sestavě
Příchody
- Byram (O, Buffalo Sabres, 6,25M ×1)
- Greenway (LK, Buffalo Sabres, 4M ×1)
- Frondell (C, Djurgården, 0,975M ×2)
- Kantserov (LK, Metallurg Magnitogorsk, 1,075M ×3)
- Boisvert (C, Muskegon Lumberjacks, 0,974167M ×2)
- Gajan (B, U of Minn.-Duluth , 1,05M ×2)
- Felcman (C, Langnau, 0,996667M ×3)
Nejnovější příspěvky v diskuzi
Chicago získalo obránce Byrama
Grier v Sharks podle me taky uplne nevi, co dela. Nechapu proc menil Eklunda ze devitku draftu, to absolutne nedava smysl. V podstate to tam vypada podobne jako u nas - meli stesti na jednicku draftu, Celebrini vsem vytrel zrak, nasledne meli stesti v loterii na dvojku draftu, i kdyz…
Jako včera to vypadalo, že sharks měnit nechtěli a Davidsonuv krok jsem chápal, i když cenu ne. Ve světle dnešního prohlášení GM sharks to ale vypadá na pořádný provar.
Nevim, jestli to je ten typ elitniho obrance, ktereho pozaduji...Asi bychom museli zase neco prihodit....
Uz mi hokej chybi, docela se tesim na novou sezonu....ale zavidim Sharks, kulhame za nima mohutne. Ostatne i to je uz ted docela presne zrcadlo nastavene nasi organizaci. Sharks jsou ve vsem lepsi.
Tak Sharks se nebrání výměně druhé volby. Myslíte, že by brali Byrama? :)
Ok děkuji
Pristi rok bude jednickou Landon DuPont, obrance, pravak. Uplne na spicce bude asi i utocnik Alexis Joseph. A Cesi tam maji pristi rok Tomka z Varu a Kachlire z Liberce