Statistiky 2023/2024: Playoff, Rockford Ice Hogs
|
# |
Post |
Jméno |
Z |
G |
A |
B |
TM |
+/- |
P |
O |
V |
S |
S% |
| 86 |
PK |
Hardman |
4 |
2 |
2 |
4 |
2 |
0 |
1 |
0 |
1 |
12 |
16,7 |
| 73 |
LK |
Reichel |
4 |
2 |
2 |
4 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
12 |
16,7 |
| 39 |
C |
Philp |
4 |
1 |
1 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
8 |
12,5 |
| 12 |
C |
Pitlick |
4 |
1 |
4 |
5 |
2 |
-3 |
0 |
0 |
0 |
4 |
25,0 |
| 62 |
LK |
Seney |
4 |
0 |
1 |
1 |
6 |
-2 |
0 |
0 |
0 |
4 |
0,0 |
| 48 |
O |
Strand |
4 |
0 |
1 |
1 |
4 |
1 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0,0 |
| 13 |
LK |
Baddock |
4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0,0 |
| 46 |
O |
Crevier |
4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
-2 |
0 |
0 |
0 |
5 |
0,0 |
| 28 |
LK |
Dach |
4 |
0 |
0 |
0 |
4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
5 |
0,0 |
| 37 |
PK |
Gust |
4 |
0 |
1 |
1 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0,0 |
| 63 |
C |
Cates |
4 |
1 |
0 |
1 |
0 |
-1 |
0 |
0 |
0 |
6 |
0,0 |
| 41 |
O |
Phillips |
4 |
0 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
0 |
0 |
0 |
4 |
0,0 |
| 44 |
O |
Kaiser |
4 |
0 |
2 |
2 |
0 |
-3 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0,0 |
| 38 |
O |
Del Mastro |
4 |
1 |
1 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
7 |
14,3 |
| 92 |
LK |
Teplý |
4 |
2 |
0 |
2 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9 |
22,2 |
| 48 |
O |
Roos |
4 |
0 |
3 |
3 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0,0 |
| 12 |
LK |
Sanford |
4 |
2 |
2 |
4 |
0 |
-3 |
0 |
0 |
0 |
10 |
20,0 |
| 43 |
LK |
Luypen |
4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
-1 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0,0 |
Nejnovější příspěvky v diskuzi
MS 2026
Nenadelas nic, organizace je zalita sluncem, uspesny GM prodlouzil a cekame az si nas SC najde :)
Kaiser za Ušáky uz ani nehraje a mimo sestavu. Popravde jsem hodne zvedavej jak si ta skvadra vysokych draft picku v obrane povede dalsi rok.
Pro Del Mastra podle me neni misto, Rinzel a Levshyunov prvni sezona bolava, v podstate jedinej, kdo udelal opravdu progres je Crevier. Opravdu by to…
Tak trenér Švédů je lehce debil a celkového švedi moc nemusí , ty jsou rádi ze po MS konci .
Hodil, ale vedeni tvrdi, ze za par let hrajeme o SC, takze to jiste zvladneme i bez nej ;)
Frondell vcera velka chyba a pak gol....Celkove mu asi trener moc neveri.
Stenberg by se hodil no :-)
myslim, ze po vcerejsku bude Frondell na soupisku pripsan :)